Milovníci kabelek, pozor! Jak vypadá vaše sbírka? Obsahuje jistě kabelky nejrůznějších tvarů, velikostí a provedení, ovšem ukrýváte na poličkách nebo skříních také kousky, které by byly z kůže? Kožené tašky mají své specifické kouzlo, a i když se někomu mohou jevit jako příliš drahé, jejich životností zdaleka převyšují levnější modely. A tak z dlouhodobého hlediska mluvíme spíše o investici než obchodu.

Je to ztělesněný evergreen

Když uvidíte koženou kabelku, jednoznačně vás zaujme na první pohled. Je totiž velmi krásná, působivá, člověk na první pohled pozná, že se nejedná o levný model. Navíc, pokud si ji pořídíte v univerzálním provedení, ji můžete nosit po celé dlouhé roky. Móda na ni má totiž svůj jasný názor – jedná se o ztělesněný evegreen, který patří do každé sbírky shopaholičky.

Ostatně potvrďte si sami to, že koženou kabelku od té koženkové poznáte na první dobrou. Jenom si je vedle sebe položte a hned se budete spíše přiklánět k té pravé, která je z přírodního materiálu, velmi příjemná na dotek a její konečný design je pouze třešničkou na dortu.

Luxus, který si můžete dovolit

Kdo by si nechtěl připadat skutečně luxusně a na úrovni? No, jenže koupit si takové Rolexky, to je trochu mimo náš budget. Naštěstí existují jiné kousky, které symbolizují luxus, které jsou však cenově daleko dostupnější. Vezměme si takové kožené tašky – nimi dosáhnete podobného efektu.

Kožené tašky jsou vyrobené z pravé kůže a neuděláte chybu, pokud si jednu z nich pořídíte domů. Univerzální modely vám zaručí, že je budete nosit neustále, extravagantními se zase můžete chlubit na společenských akcích, kde jsou takové modely vítané.

Odolnost a dlouhá životnost

Kouzlo kožených tašek netkví jenom v jejich zpracování, ale především vlastnostech, nejen designu. Jelikož se jedná o kvalitní produkty z pravé kůže, jsou dlouhodobou investicí. Pyšní se dlouhou životností i vysokou odolností.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/09/bag-1854148_960_720.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/09/bag-1854148_960_720-150x150.jpginfo@press-media.czMóda a StylMilovníci kabelek, pozor! Jak vypadá vaše sbírka? Obsahuje jistě kabelky nejrůznějších tvarů, velikostí a provedení, ovšem ukrýváte na poličkách nebo skříních také kousky, které by byly z kůže? Kožené tašky mají své specifické kouzlo, a i když se někomu mohou jevit jako příliš drahé, jejich životností zdaleka převyšují levnější...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku