Ptáte se, jak a v čem vám vaše auto může být pomocníkem? Máte starosti se splácením půjčky? Nebo naopak peníze rychle potřebujete? Jeto snadné. Využijte možnosti půjčky ručené autem. Není to zas až tak těžké, jak se může zdát a můžete vyřešit elegantně své starosti.

Můžu toho využít i já?

Kdo vlastně těchto služeb může využít? Je to pro každého, kdo má auto? Ano, je! Jste-li vlastníkem auta, je to velmi snadné. Pokud nejste, stačí vám získat plnou moc a můžete také dát autozastavárny. Autozastavárna Praha vám nabízí tři možnosti využití. Je jen na vás, kterou z nich si zvolíte. V programu standard se o vaše auto budou po celou dobu trvání smlouvy starat 24 hodin denně proškolení pracovníci. Program komfort vám nabízí si auto ponechat, a i tak čerpat půjčku se zástavou auta. Není to dokonalé? A poslední možnost Premium za vámi ještě navíc dojede a vše vyřeší v prostředí, které vy si sami vyberete. Zastavárna aut Brno vám umožní stejné podmínky jako pobočky Praha. Je jen na vás, které město je vám blíž.

Nemám přímo auto

Jak už je napovězeno, nemusíte být vlastníkem jen auta. Stačí, když jste majitelem třeba čtyřkolky nebo motocyklu. I to lze zastavit a snadno tak získat potřebné peníze, které vám mohou vytrhnout trn z paty. Důležitý je stav vašeho vozidla. To jak se o auto, motocykl nebo čtyřkolku staráte, se vám nyní vrátí. Kvalita vozidla vám určí výši půjčky ručené autem.

Zastavit se kromě toho dají auta osobní, dodávky, ale i auta užitková. Můžete být jednatelem firmy a dát své auto do autozastaváren, a to zastavárny aut Praha nebo Brno.

Podmínky smlouvy?

Je to snadné. Smlouva se uzavírá na 28 dní, tedy čtyři týdny, po které se budete čerpat půjčku. Pokud vám to pak nebude stačit na splacení, snadno si můžete poplatkem závazek prodloužit a pokračovat. Super je, že o své auto nepřicházíte, můžete ho i nadále využívat a jezdit, kam je potřeba. Dát auto do zástavy Praha nebo auto do zástavy Brno se zdá být jako správná volba.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Vaše-auto-vám-může-pomoci-z-finanční-tísně.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Vaše-auto-vám-může-pomoci-z-finanční-tísně-150x150.jpginfo@press-media.czFinancePtáte se, jak a v čem vám vaše auto může být pomocníkem? Máte starosti se splácením půjčky? Nebo naopak peníze rychle potřebujete? Jeto snadné. Využijte možnosti půjčky ručené autem. Není to zas až tak těžké, jak se může zdát a můžete vyřešit elegantně své starosti.Můžu toho využít i já?Kdo vlastně...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku