Rok se s rokem sešel, pomalu se blíží léto a mnohé ženy se chystají s novou sezónou zazářit v nových plavkách. Některé ovšem spíše váhají a možná se snad až obávají, protože ne každá je se svou postavou na sto procent spokojená. Výběr plavek by měl odpovídat typu postavy, protože i plavky mohou jak dost pokazit, tak i polichotit. Jakkoliv si právě tu druhou možnost většina žen vůbec nepřipouští. Přitom například k optickému prodloužení nohou postačí tak málo. Zajímá vás, jak na to? Pak určitě nevynechte dnešní článek.

Jednodílné versus dvojdílné dámské plavky

To je jasné dilema číslo jedna. Některé ženy nedají dopustit na jednodílnou variantu v domnění, že jen ta jim může zajistit kýžený efekt. Tedy ukázat co nejméně. Ale nenechte se mýlit, často právě dvojdílné plavky pomohou s některými nedostatky lépe než dámské plavky jednodílné. Tak například, máte-li dojem, že vaše poprsí by mohlo být větší. Pak jednodílné plavky klasického typu, tedy bez vyztužené části v oblasti prsou, vaše prsa rozhodně ještě zmenší, nebo chcete-li rozplácnou. Dvojdílné plavky sice odhalí bříško, což je pro nejedenu ženy strašák největší, ale co se týká prsou, můžete zvolit přesně ten typ podprsenky, který vám padne. Tedy menší prsa dokáže opticky zvětšit (ideálně pomocí push-up horního plavkového dílu) nebo naopak větší prsa zmenšit (podprsenkou bez zbytečných vycpávek apod). A na větší bříško zase pomohou a dobrou službu udělají plavky, spodní plavkový díl, s vyšším pasem.

Na krátké nohy se musí chytře

A co když má žena krátké či kratší nohy? I na to lze snadno vyzrát správnou volbou spodního dílu plavek. Stačí zvolit více vykrojené plavky, které nohy opticky prodlouží a už žádné schovávání pod ručníkem. Další kapitolou jsou vzory, na ty je třeba také dávat pozor. Pokud máte nějaké nedostatky, na které nechcete přímo upozornit, pak určitě není dobré volit příliš vzorované plavky. Máte-li rády vzor, pak určitě v kombinaci s jednobarevnými částmi látky, například v krajích či na bocích apod. A barvy, na těch samozřejmě také záleží. Více křiklavé na sebe více upozorní než klasická černá, ale není třeba se barev bát. Jen je dobré je opět volit dle toho, na kterou část svého těla chcete více a kterou méně upozornit. Pokud jste více spokojená se svou horní částí těla, pak se nebojte sáhnout po výraznějším horním díle a pokud je naopak, pak horní díl zvolte správného střihu v nějaké decentní barvě a u spodního dílu bikin pak můžete naopak popustit uzdu své fantazii.

Tak a teď už hurá nakupovat, a pak už se jen nechte celé léto obdivovat a obletovat 🙂

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/leonardo-marinho-ov65qilukUI-unsplash-819x1024.jpeghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/leonardo-marinho-ov65qilukUI-unsplash-150x150.jpegPR-leadersMóda a StylRok se s rokem sešel, pomalu se blíží léto a mnohé ženy se chystají s novou sezónou zazářit v nových plavkách. Některé ovšem spíše váhají a možná se snad až obávají, protože ne každá je se svou postavou na sto procent spokojená. Výběr plavek by měl odpovídat typu postavy,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku