V posteli trávíte průměrně třetinu života. Proč si tedy celý ten čas neužít v prostředí, které je příjemné tělu i duši? Celková pohoda je důležitá pro každého člena rodiny, pro rodiče, prarodiče i děti. Proto je nanejvýš důležité mít doma povlečení, které je vám sympatické na dotek i na pohled.

Věčná a vděčná bavlna

Klasické bavlněné povlečení je oblíbené u většiny uživatelů už celá staletí. Je to proto, že vás jeho dobré vlastnosti nikdy nezklamou. Hodí se do postele v létě i v zimě; je hladké a pevné a je tím nejlepším pro suchou či výrazně citlivou pokožku. Dokonce i pro ty, co trpí atopickým ekzémem. Dá se často prát, to světlé i třeba na vyšší teploty, ale aby bylo hladké, musí se vždy vyžehlit.

Praktický krep

Téměř bezúdržbové krepové bavlněné povlečení má všechny dobré vlastnosti, které má bavlněná klasika, ale jinou strukturu. Střídají se na něm typické vlnité a hladké proužky a tento způsob výroby povlečení zaručí, že ho nikdy z pračky nevytáhnete pomačkané. Proto mu dávají přednost všichni zaneprázdnění, kteří nemají pokaždé čas ani chuť povlečení žehlit.

Exkluzivita saténu

Naše povlečení z bavlněného saténu díky jemnému lesku zaujme na první pohled. I když je měkké a hladké, neklouže, je prodyšné a udrží vaše tělo v optimální teplotě, takže je se hodí pro letní horké měsíce. Při správné péči dlouho neztratí svůj půvab, tvar ani barvy. Je natolik luxusní, že si v ložnici budete připadat jako filmová hvězda.

Když povlečení ožívá

Pokud se doma rádi obklopujete fotografiemi, milujete přírodu a život, neváhejte a vyberte si 3D povlečení. Jde o trojrozměrný obraz, přenesený na látku a ten pak vypadá téměř reálně. Květiny, zvířata, příroda, fotbalové hřiště, auta; výběr motivů je obrovský. A nebojte se mikrovlákna, z něhož je většina 3D povlečení vyrobena. Je antialergenní, savé a lehce se udržuje.

Pro děti jen to nejlepší

Vaše děti si určitě zaslouží to nejlepší, a to i kvalitní dětské povlečení. Vyberete-li jim navíc správný motiv, budou rádi usínat a vstávat odpočatí a plní elánu. Při výběru berte ohled na věk. Miminko potřebuje inspirující barvy, batolata a předškoláci chtějí oblíbené postavičky seriálových hrdinů, školáci už třeba motivy počítačových her či filmů a teenageři třeba něco rebelského nebo romantiku vonící dálkami. Každopádně vybírejte pečlivě, určitě víte, co mají vaši malí rádi. Máme dětské povlečení do malé postýlky i do velké postele. Uvidíte, radost v dětských očích bude pro vás tou největší odměnou.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/06/index-1.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/06/index-1-150x150.jpginfo@press-media.czZprávyV posteli trávíte průměrně třetinu života. Proč si tedy celý ten čas neužít v prostředí, které je příjemné tělu i duši? Celková pohoda je důležitá pro každého člena rodiny, pro rodiče, prarodiče i děti. Proto je nanejvýš důležité mít doma povlečení, které je vám sympatické na dotek i na pohled. Věčná a...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku