Jen málokterý reklamní produkt může nabídnout tak široké možnosti různých kombinací a provedení, jakými disponuje právě textil. I proto se stal jedním z nejpoužívanějších a nejoblíbenějších nástrojů marketingu. Nejde přitom jenom o reklamní trika jako by se mohlo na první pohled zdát, nabídka je mnohem širší. Potěšte vaše zákazníky či zaměstnance praktickým dárkem i vy.

Reklamní textil je společně s propiskami nejoblíbenějším zbožím, které firmy poptávají. Kombinuje totiž funkčnost a možnost natisknout vlastní logo společně se zajímavými cenami, které si navíc společnost může dát do nákladů.

Možnosti reklamního textilu

Typickým dárkovým předmětem v této kategorii jsou reklamní trika, své zaměstnance či zákazníky můžete ale obdarovat i mnohými dalšími produkty.

Zimní období se nezadržitelně blíží a s ním i typické chladné počasí. Skvělým tipem pro dárek do nepřízně počasí jsou zimní šály, rukavice, nákrčníky, čelenky na uši či čepice. Zde existuje mnoho variant, jakými možno i obyčejnou šálu proměnit na textil s vlastní značkou. Kromě klasických unisex modelů jsou k dispozici i produkty šité na míru mužům či ženám.

V nabídce se nachází celá paleta barevných odstínů, které můžete doplnit logem vaší společnosti s libovolnou metodou nanesení. Velmi populární je klasický sítotisk, ale také nášivky, které jsou vhodné i pro luxusnější reklamní textil.

Máte-li zájem o víc než jeden typ zimního oblečení, je možné zvolit celý set například v podobě rukavic a čepice, které následně opět doladíte přesně dle vašich představ a požadavků.

Jednou ze společností, která se specializuje na reklamní předměty, je i firma Propaq. Chcete-li vytvořit atraktivní dárky pro vaše zaměstnance či zákazníky, její specialisté vám ochotně pomohou s výběrem a poradí i s metodou potisku.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/reklamní-textil-titulka.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/reklamní-textil-titulka-150x150.jpgPR-leadersEkonomikaJen málokterý reklamní produkt může nabídnout tak široké možnosti různých kombinací a provedení, jakými disponuje právě textil. I proto se stal jedním z nejpoužívanějších a nejoblíbenějších nástrojů marketingu. Nejde přitom jenom o reklamní trika jako by se mohlo na první pohled zdát, nabídka je mnohem širší. Potěšte vaše zákazníky či...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares