Kdo může, tráví v posledních týdnech čas venku. Na zahradách, u bazénu nebo třeba v přírodě. V parních dnech je každá možnost ochlazení vítaná a ne každý má doma na zahradě bazén. Ať už z finančních důvodů nebo proto, že se mu jednoduše do konceptu zahrady nehodí či nevejde. Co už ale každého na první dobrou nenapadne, je varianta v podobně zahradní sprchy. Ta je skvělým pomocníkem nejen pro rychlé a efektivní ochlazení, ale může skvěle posloužit i u samotného bazénu, před jehož použitím je dobré se osprchovat a smýt ze sebe nečistoty a opalovací prostředky. K výběru té správné stačí opravdu málo.

Zahradní sprcha jako venkovní koupelna

Hledáte-li řešení pro váš kemp či snad glampingové obydlí, pak právě zahradní sprcha bude v letních měsících rozhodně ideální. Můžete volit mezi variantami se solárním ohřevem, designové v provedení s dřevem či klasiku bez příkras. Záleží jen na vašem vkusu a finančním rozpočtu.

Praktická s kohoutkem nebo s klasickou sprchovací hlavicí

Nenechte se mýlit, i zahradní sprcha může poskytnout nečekaný komfort. Některé typy se od těch vnitřních sprch, na které jsme zvyklí v koupelnách, mnoho neliší. Nabídnou běžnou sprchovací hlavici, se kterou se pohodlně osprchujte na všech potřebných místech. Pokud hledáte spíše statickou sprchu a oceníte kohoutek v dolní části sloužící k oplachování nohou, pak i takto varianta existuje.

Ke zprovoznění sprchy si postačíte s přívodem vody vyvedeným do míst, kde budete chtít sprchu instalovat.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/06/zahradni-sprcha.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/06/zahradni-sprcha-150x150.jpgPR-leadersBydleníZahradaKdo může, tráví v posledních týdnech čas venku. Na zahradách, u bazénu nebo třeba v přírodě. V parních dnech je každá možnost ochlazení vítaná a ne každý má doma na zahradě bazén. Ať už z finančních důvodů nebo proto, že se mu jednoduše do konceptu zahrady nehodí či nevejde....Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku