Audiovizuální technika je dnes neodmyslitelnou součástí každého školení i přednášek. Usnadňuje práci školiteli, zvyšuje pozornost posluchačů. V tomto článku si vysvětlíme, co si představit pod pojmem audiovizuální technika, jakým způsobem ji obstarat a poradíme, která společnost vám poskytne veškerý potřebný servis.

Co je to AV technika

Pokud si chystáte přednášku, školení, ale třeba i jen obyčejnou prezentaci ve škole, základní pomůckou, bez níž se neobejdete, je notebook, v němž máte uloženy veškeré podklady a prezentaci. Tu je ale třeba nějakým způsobem znázornit všem Vašim posluchačům – další nezbytnou pomůckou je tak kvalitní projektor, případně i projekční tabule. Zatímco např. ve škole stačí obyčejný přístroj, pro firemní využití už je třeba použít kvalitnější zařízení.

Ozvučení

Další věcí, na kterou je třeba myslet, je ozvučení. Zde záleží především na velikosti prostor, v nichž se bude školení či přednáška konat. U menší místnosti nemusí být ozvučení vůbec nutné, naopak ve velkých sálech nebo aulách už se přednášející neobejde bez mikrofonu a kvalitních reproduktorů.

Jednotlivé komponenty se samozřejmě dělají v různých provedeních, takže si lze vybrat od základních a levných produktů až po špičková zařízení vhodná pro velké firmy nebo velké události, kde musí mít prezentace vysokou úroveň.

Nebojte se pronájmu AV techniky

Kvalitní AV technika ale není vždy levnou záležitostí – za špičkovou techniku můžete utratit značné peníze, proto je dobré položit si otázku, zda si potřebné zařízení koupíte, nebo dáte raději přednost jeho pronájmu. Záleží samozřejmě i na tom, jak často budete AV techniku využívat – u velmi častého používání se může vyplatit spíše její nákup, naopak pokud jde pouze o jednorázovou záležitost, bude asi vhodnější si ji pouze pronajmout. Pronájem audiovizuální techniky je navíc možný nejen na jednu akci, ale třeba i na delší časové období, záleží čistě na Vašich potřebách a na domluvě s poskytovatelem této služby.

Kvalitní společnosti nabízí i odborný servis  a instalaci

Ty nejlepší společnosti nabízející audiovizuální techniku pak jako součást svých služeb poskytují i odborný servis a instalaci jejich produktů. Můžete se tak spolehnout na profesionály a nedělat si zbytečné starosti v situaci, kdy Vám Vaše prezentační technika nebude fungovat. Instalace AV techniky není úplně snadná, a pokud v tomto oboru nemáte zkušenosti, určitě doporučujeme svěřit její montáž zkušeným odborníkům.

Spolehněte se na servis společnosti C-mont

Společností, které se u nás audiovizuální a prezentační technikou zabývají je více, každá z nich má ale trochu jiné služby. Nechcete-li zbytečně riskovat, doporučujeme obrátit se na společnost C-mont, která je u nás v tomto oboru absolutní špičkou. Nejedná se o žádného nováčka na trhu, ale o prověřenou firmu, která svoje služby poskytuje od roku 2004. Za tu dobu už si získala spoustu spokojených klientů, včetně mnoha velkých a významných firem. Bližší informace o jejích službách, včetně kontaktních údajů, najdete na webových stránkách c-mont.cz, kde si v případě zájmu můžete rovnou podat i nezávaznou poptávku.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/c-servis.cz_Prezentační-technika_1_úvod-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/c-servis.cz_Prezentační-technika_1_úvod-150x150.jpgPR-leadersBydleníAudiovizuální technika je dnes neodmyslitelnou součástí každého školení i přednášek. Usnadňuje práci školiteli, zvyšuje pozornost posluchačů. V tomto článku si vysvětlíme, co si představit pod pojmem audiovizuální technika, jakým způsobem ji obstarat a poradíme, která společnost vám poskytne veškerý potřebný servis. Co je to AV technika Pokud si chystáte přednášku, školení, ale...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares