Fusky jsou tedy zřejmě něco na nohy. No jistě, máte pravdu, samozřejmě jde o ponožky. Fusekle nebo dnes zkráceně fusky je slovo přejaté z němčiny (Fußsocken), které sice není spisovné a najdete ho jen v málokterém slovníku, hovorově se však používá poměrně často.

Rozveselte váš den

Asi každý z nás, obzvlášť v zimě, nosí ponožky. Někdo si potrpí na klasické nenápadné ponožky, pro všechny, kteří se rádi odlišují, jsou určeny barevné ponožky s pestrými vzory. Můžete si vybrat pruhované, puntíkaté, kostkované, se zvířátky, smajlíky, nebo s jakýmkoli jiným bláznivým motivem. Uvidíte, že barvy vám dodají více energie a budete mít díky nim i lepší náladu.

Některé jsou tenké, jiné silnější, jedny vysoké, další kotníčkové. Typů ponožek je dnes na trhu velké množství, díky tomu si vybere skutečně každý. Potřebujete-li ponožky sportovní, vyberte si funkční, které odvádí vlhkost při sportovní aktivitě. Jste zvyklí k obleku nosit nenápadné černé nebo tmavě šedé ponožky? Odvažte se a vyzkoušejte odvážnější luxusní barevné ponožky k obleku. Vystupte z davu a pořiďte si cool barevné fusky, které dodají vašemu vzhledu šmrnc a originalitu.

Barvičky pro každé nožičky

Barevné ponožky mohou nosit ženy, muži, ale samozřejmě i děti. Internetový obchod CoolFusky.cz nabízí také široký výběr ponožek pro děti. Děti jsou přímo nadšené ze zářivých barev a krásných vzorů. Vybírat mohou chlapci i dívky, najdou tu ponožky se smajlíky, zvířátky, hvězdičkami, puntíky a spoustou dalších motivů. Stačí si vybrat, zda váš syn dává přednost vesmíru, autům, bagrům nebo třeba vzoru fotbalového míče. Pro děvčata jsou k dispozici zase motivy jednorožců, zvířátek či princezen.

Nebuďte součástí stáda s nenápadnými ponožkami, rozhodněte se pro změnu a pořiďte si ponožky, které na váš jedinečný styl upozorní. Cool fusky zahřejí vaše nožky a postarají se o neobyčejný vzhled. Dodejte styl vašemu každodennímu outfitu a vsaďte na kvalitní barevné ponožky.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/christmas-3011495_1920-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/christmas-3011495_1920-150x150.jpgPR-leadersMóda a StylFusky jsou tedy zřejmě něco na nohy. No jistě, máte pravdu, samozřejmě jde o ponožky. Fusekle nebo dnes zkráceně fusky je slovo přejaté z němčiny (Fußsocken), které sice není spisovné a najdete ho jen v málokterém slovníku, hovorově se však používá poměrně často. Rozveselte váš den Asi každý z nás,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku