Na internetu se nakupuje prakticky každý den. K tomuto způsobu pořizování věcí se díky koronavirové pandemii přiklonilo obrovské množství lidí a neodklání se od něj, ani když se svět začíná vracet do normálu. Praktičnost a rychlost je zkrátka atraktivnější než zavítání do obchodu, kde strávíme dlouhé hodny jenom stáním ve frontě u pokladny. Navíc ve světě internetu je možné ušetřit. Jak konkrétně?

Kupony a slevové kódy

Než zadáte údaje ze své platební karty a tím zaplatíte vytvořenou objednávku, podívejte se na internetu, zdali nejsou k dispozici pro daný e-shop nějaké kupony či slevové kódy. Alza nebo Zalando dárkové poukazy se vždycky hodí, zejména pokud dosavadní nákup převyšuje několik tisíc.

Zatímco někdy vám sleva zavítá rovnou do e-mailu, jindy se po ní musíte sami ohlédnout na internetu. Slevových portálů však existuje celá řada, proto si vytipujte ty nejlepší a na ně před koupí produktů raději zamiřte. Může se poštěstit a nákup rázem bude stát třeba o třetinu méně. A to se vyplatí!

Nakupujte s cashbackem

Možnost navrácení konkrétní částky z prodělaného nákupu. Přesně tak lze definovat cashback – službu, kterou nabízí nejeden internetový obchod a nejedna banka vydávající karty. Jaké obchody jsou součástí systému? Na internetu se najde celý jejich seznam. Zatímco někde je cashback pouze pár procent, jinde i několik desítek procent.

Nemluvíme o klasické slevě, kdy byste získali zboží levnější. Je to synonymum výhodného nakupování, kdy z nákupu získáte jisté procento zpátky.

Staňte se členem klubu

Dnes skoro každá drogerie či lékárna má svůj vlastní klub. A pro členy klubu se chystají nemalé výhody. Proto neváhejte a takovým členem se staňte. Nevyžaduje to mnoho, prakticky jen registraci pomocí e-mailu a následné skenování přiděleného kódu při každém nákupu. Za to se budou přičítat boty a ty se nakonec využijí při dalším nákupu. Čím více bodů se nasbírá, tím větší sleva při dalším nákupu bude. Je to jednoduchá rovnice.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/09/shopping-g5872639a3_1920-1024x681.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/09/shopping-g5872639a3_1920-150x150.jpginfo@press-media.czTipyNa internetu se nakupuje prakticky každý den. K tomuto způsobu pořizování věcí se díky koronavirové pandemii přiklonilo obrovské množství lidí a neodklání se od něj, ani když se svět začíná vracet do normálu. Praktičnost a rychlost je zkrátka atraktivnější než zavítání do obchodu, kde strávíme dlouhé hodny jenom stáním...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku