Přemýšlíte o tom, že byste rádi sehnali lepší auto? Nejdříve ale bude potřeba prodat to, které vlastníte. Poradíme vám, jak za něj získat maximum. Podívejte se na osvědčené tipy.

Získejte peníze ihned

Kdo by si přál čekat na to, až se najde vhodný kupce vozu, který nebude smlouvat o ceně, bude mít o auto skutečně zájem, a především se kterým bude komunikace skutečně klapat jako na drátkách? Pokud nechcete čekat na to, až se objeví někdo seriózní z řad veřejnosti, urychlete významně celý proces. Výkup auta vám zajistí maximální možnou cenu. Navíc budete mít své finance ihned na účtu, a to přímo po podpisu smlouvy. Pokud si přejete peníze na ruku, i zde je výkup auta vhodnou variantou.

Pohrajte si s interiérem

Než se rozhodnete auto prodat, vyhraďte si čas a dejte do pořádku interiér vozidla. O jeho vyčištění se vám může postarat buď profesionální firma, nebo si vnitřek auta vyčistíte sami. Když bude interiér vozidla čistý, zvýšíte tak prodejní cenu svého vozu. Nezapomeňte na všechny plastové součásti, které můžete ošetřit renovátorem plastů. Interiér vozu se bude lesknout a zašlá špína hravě zmizí. Dobrý stav vašeho vozu se pak podepíše na ceně, kterou za něj získáte.

Dobré fotky jsou základ

Nevíte, jak nafotit vozidlo? Až budete mít interiér čistý, počkejte si na polojasný den. Vždy auto foťte ve volné přírodě, nikoliv na svém pozemku, kde se v pozadí nacházejí vaše osobní věci, další vozidla nebo stavební materiál. Vozidlo foťte ze všech stran, pokuste se o několik detailních fotek interiéru. Foťte vždy pouze za denního světla. Nekvalitní fotky okamžitě snižují prodejní cenu vašeho vozu. Zaměřte se proto na to, abyste udělali ten nejlepší dojem. Na fotce by se neměl objevovat váš vlastní stín.

Už víte, jak si auto nachystat k prodeji?

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/01/auto-1291491_960_720.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/01/auto-1291491_960_720-150x150.jpginfo@press-media.czAuto-motoPřemýšlíte o tom, že byste rádi sehnali lepší auto? Nejdříve ale bude potřeba prodat to, které vlastníte. Poradíme vám, jak za něj získat maximum. Podívejte se na osvědčené tipy. Získejte peníze ihned Kdo by si přál čekat na to, až se najde vhodný kupce vozu, který nebude smlouvat o ceně, bude...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku