O příležitosti k nošení šatů není nouze, jsou univerzálním kouskem dámského šatníku, který se hodí jak na večírky, tak na každodenní nošení. Můžete si vybrat z různých střihů a barev, což Vám umožní přizpůsobit stylizaci svému účelu. Další kreace se hodí na svatbu, rande, setkání s přáteli, procházku, výlet na pláž, karnevalový večírek nebo koktejlovou party. Na formální schůzky je důležité nosit něco elegantního. Vyvstává však otázka, co zvolit pro odpolední party ve stoje. Můžeme si dovolit něco ležérnějšího, nebo ideální bude formální oblečení?

Koktejlový dress code

Koktejlová party označuje formální setkání, které je méně formální než banket. Koná se například u příležitosti výročí společnosti, podpisu významné smlouvy, předávání ocenění apod. Charakteristická koktejlová party se koná v pozdním odpoledni a trvá dvě hodiny. Můžete se spolehnout na malé občerstvení v podobě studeného i teplého občerstvení. Nechybí ani nápoje a lihoviny. Koktejlová party má podobu méně formálního setkání, ale není vhodné nosit neformální oblečení. Pro dámy budou nejlepší volbou koktejlové šaty. Byly vytvořeny speciálně s ohledem na koktejlový večírek. Je však univerzální, protože se hodí k mnoha příležitostem, jako jsou svatby, svaté přijímání, křtiny, narozeniny. Jedná se o kombinaci elegantního a casualového stylu. Můžete se tak dokonale prezentovat a zároveň se cítit uvolněně. Koktejlové šaty sahají ke kolenům nebo do poloviny lýtek. Neobjímají tělo a jemně zdůrazňují tvary siluety. Ideální jsou šaty ušité ze vzdušné látky, zejména z hedvábí, šifonové a sametové. Lesklé materiály jsou vítány. Nemusíte se omezovat na tlumenou barevnost, můžete si dopřát i výraznější barvy.

Jak vybírat stylizaci pro koktejlovou party?

Univerzálním řešením jsou černé šaty, které jsou ideálním základem. Můžete je sladit s jakýmikoli doplňky, protože se k nim hodí všechny. Stačí sáhnout po správných doplňcích, které oživí Vaši stylizaci. Vhodné jsou jak šaty jednoduchého střihu s jemným výřezem v pase, tak šaty rozšířeného střihu. Šaty lze také nahradit elegantním overalem nebo dámskou soupravou v podobě kalhot a saka. Skvěle budou bordó, modré a fialové kreace. Pokud chce žena zaujmout svou jedinečnou stylizací, zvolte něco od známého módního návrháře. Tommy Hilfiger nabízí řadu šatů, které se skvěle hodí na koktejlovou party. Šaty DeeZee jsou také velmi doporučovány, můžete je sladit se správnou obuví a zásobit se různými doplňky pro výjimečné ženy. Značka Lacoste nabízí obrovský výběr a pravidelně se objevují nové kolekce oblečení pro muže i ženy. Pokud jde o koktejlovou party, nezapomeňte zvolit správnou kabelku, která se hodí k stylizaci. Skvěle funguje model s třpytivou aplikací, obálková kabelka nebo malá kurýrní taška. Kožené tašky jsou velmi elegantní a univerzální. Můžete si také dopřát doplňky se zvířecími motivy, jako jsou skvrny, pruhy nebo hadí kůže.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/08/pexels-cottonbro-3171837-1024x684.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/08/pexels-cottonbro-3171837-150x150.jpginfo@press-media.czMóda a StylO příležitosti k nošení šatů není nouze, jsou univerzálním kouskem dámského šatníku, který se hodí jak na večírky, tak na každodenní nošení. Můžete si vybrat z různých střihů a barev, což Vám umožní přizpůsobit stylizaci svému účelu. Další kreace se hodí na svatbu, rande, setkání s přáteli, procházku, výlet...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku