Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Rčení, které člověk ocení na vrcholu kariéry, nebo když si balí kufr, aby si udělal další odrážku ve svém cestovatelském deníku. Pokaždé se tak děje v okamžiku, kdy už se bohužel na faktu „do you speak english – yes or no“ nedá nic moc změnit. Málokdo si ale uvědomí, že zárodky pro úspěšné „spíkování“ se rodí už v raném dětství.

Prozíraví rodiče mají jasno. Největší investice do budoucnosti svých dětí spočívá v jejich zápisu do kurzů angličtiny. Angličtina pro nejmenší má obrovský potenciál, který se dřív nebo později v každém případě vrátí. Čím dříve se začne, tím lépe se dítě s cizí slovní zásobou ztotožní a anglická slovíčka přijme za vlastní. Je vědecky dokázáno, že děti do 6 let se naučí jazyk stejně dobře, jako by byl jejich jazykem mateřským.

Proč Wattsenglish?

Kurzy angličtiny pro děti předškolního věku probíhají metodou Wattsenglish s oblíbenými postavami Steva a Maggie. Jde o hravou formu za použití obrázků, písniček a edukativních her. Činnosti se během hodiny střídají tak, aby děti bez problému udržely pozornost. Děti mají pocit, že si s angličtinou hrají. Díky maňáskům Stevovi a Maggie, s nimiž lektor v hodinách intenzivně pracuje, děti ztrácejí ostych a projevují se naprosto přirozeně. 

Metodou Wattsenglish se v Česku každoročně vzdělává více než 8 000 studentů a dalších 100 000 po celém světě sleduje videa se Stevem a Maggie na YouTube. I když metoda Wattsenglish není jediná dostupná metodika výuky angličtiny pro danou věkovou kategorii, je přitom zcela unikátní. Poprvé v historii vychází výuka anglického jazyka z přirozeného využití lidské tváře a projevených emocí. To dětem pomáhá si slovíčka a větná spojení snáze zapamatovat a spojit s reálnými předměty a životními situacemi. Délka kurzu trvá 33 týdnů a vyučovány jsou děti od 4 let.

Je t’aime?

Víte, že druhým nejužívanějším jazykem ve vyspělém světě je francouzština? Máte pocit, že je tak těžká, že se nedá naučit? Pojďte se přesvědčit o opaku. Kurzy francouzštiny pro děti i dospělé lze ušít na míru a otevřít jej v minimálním počtu tří osob na přání. Děti i dospělí tak mohou chodit na výuku ve vybraném čase, která se bude všem dotčeným hodit. Dle vašeho výběru může jít o klasický 90 minutový kurz, anglickou konverzaci s rodilým mluvčím nebo třeba přípravu k jazykovým zkouškám. Kurz může být veden kvalifikovaným českým nebo zahraničním lektorem. 

Jazyková škola JS FAN vyučuje cizí jazyky od roku 2004. Nabízí mimoškolní vzdělávání v oblasti angličtiny a francouzštiny dětem všeho věku, nevyjímaje dětí předškolní. Právě u nich je potenciál zvládnutí cizí řeči jako druhého mateřského jazyka zásadní. Slovíčka se vryjí do paměti tak nějak samy a děti budou spíkovat, šprechtit a kdoví co ještě, jako když bičem mrská.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/svetdnes.cz_jsfan_cz_nahledovy-1024x662.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/svetdnes.cz_jsfan_cz_nahledovy-150x150.jpginfo@press-media.czVzděláníKolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Rčení, které člověk ocení na vrcholu kariéry, nebo když si balí kufr, aby si udělal další odrážku ve svém cestovatelském deníku. Pokaždé se tak děje v okamžiku, kdy už se bohužel na faktu „do you speak english – yes or no“ nedá nic...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku