Jistě se vám již vícekrát stalo, že vás při jízdě sluneční paprsky tak oslnily, že jste neviděli ani silnici, ani kolem jedoucí vozidla. Dobře, že jste tyto situace vždy úspěšně zvládli, avšak příště by to tak dopadnout nemuselo… Pro bezpečnou jízdu by řidiči měli vždy podniknout všechny kroky, které jsou v jejich silách. Jednou z takových možností, jak udělat ještě víc pro bezpečnost vlastní i ostatních účastníků silničního provozu, je instalace těch nejlepších autofólií, jaké jsou na našem trhu dostupné.

Tónování skel autofóliemi Nanofilms

Pro montáž a používání autofólií čili tónování autoskel jsou v ČR stanoveny určité podmínky, které musí být dodrženy a nesmí se porušovat. Patří mezi ně i povinnost zajistit si jejich odbornou montáž, a to podle požadavků zákona č. 56/2001 Sb., předpisu EHK č.43 – anotace, vyhlášky MDS ČR č. 341/2002 Sb., a přílohy č.15. Jednou ze společností, která je oprávněna keramické autofólie Nanofilms do vozidel instalovat, je firma Autofólie DS Brno. A nejen, že tu jsou unikátní keramické autofólie Nanofilms, ale v době, kdy je trh zaplaven nekvalitními produkty čínské provenience, je tu konečně i jedna z mála seriózních firem, která vám místo šmejdů nainstaluje originální keramické autofólie z japonska

Jestliže vás autofólie a tónování autoskel Brno zajímají, můžete učinit jak nezávaznou poptávku, tak i rovnou objednávku na telefonním čísle 728 250 250, anebo na e-mailu: info@autofolieds.cz.

Keramické autofólie Nanofilms vám zajistí kvalitní a funkční zastínění proti UV paprskům a IR záření, ochraňuje řidiče před prudkým oslněním jak protijedoucím vozidlem, tak i řidičem, který při jízdě těsně za vámi má neustále zapnutá dálková světla; zajišťuje udržení snesitelné stabilní teploty ve vozidle, ochrání vybavení vozidla před vyblednutím (sedačky a potahy), ale také i přístrojovou desku a ostatní plastové části před přehřátím; před nenechavýma rukama zlodějíčků uchrání v autě zapomenuté předměty, protože na ně nebude vidět, a tím vám zároveň zachrání investici do rozbitého skla; autofólie Nanofilms zajišťuje i zpevnění autoskel, takže snižuje možnost jejich rozbití – nebude už hrozit, že by se na vás rozsypalo nekonečné množství drobných střípků třeba při nehodě a fólie tak může dokonce přispět i k záchraně života.

A jak je možné, že autofólie Nanofilms mají tak neuvěřitelné fyzikální vlastnosti?

Nejnovější sofistikované technologické postupy posunuly optické vlastnosti autofólií až na tu nejvyšší úroveň; základem je vícevrstevnatá konstrukce fólie:

  • polyesterová vrstva s nánosem kovů o tloušťce několika mikronů (nanokeramické částice) odráží světlo a určuje stupeň zatmavení autoskel
  • tvrzený polykarbonát, který je vysoce odolný vůči otěru, zajišťuje trvanlivost tónování; navíc se při stahování oken fólie nepoškodí, na rozdíl od levných produktů
  • lepidla s UV filtrem zajišťují dokonalé přilnutí autofólie ke sklu

Tři typy keramických autofólií Nanofilms PRO NANO (PN), CARBON NANO (CN) a CERAMIC NANO PLUS (CNP) dokáží pohltit 95 % infračerveného záření čili tepla a 99,9 % UV-A a UV-B záření, a přitom si zachovávají dokonalou průhlednost; prodávají se s propustností světla od 5 do 50 %.

Jestliže zvažujete investici do tonování skel, zvolte autofólie Nanofilms – běžné fólie byste museli častěji měnit, takže nakonec byste měli mnohem vyšší výdaje, a navíc starosti s odstraněním poškozené fólie a instalací nové. A nezapomínejte, že uvedené autofólie se instalují bez demontáže oken či dveří. Vaše auto tak zůstane v servisu autofolie Brno pouze 1-2 dny, v závislosti na velikosti vozidla.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/11/autofolie-1024x770.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/11/autofolie-150x150.jpgPR-leadersAuto-motoJistě se vám již vícekrát stalo, že vás při jízdě sluneční paprsky tak oslnily, že jste neviděli ani silnici, ani kolem jedoucí vozidla. Dobře, že jste tyto situace vždy úspěšně zvládli, avšak příště by to tak dopadnout nemuselo… Pro bezpečnou jízdu by řidiči měli vždy podniknout všechny kroky, které...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku