Hodláte prodat, koupit či pronajmout byt, dům nebo jinou nemovitost? Pak je vhodné se svěřit do rukou spolehlivého realitního makléře, který Vás provede všemi úskalími obchodu s nemovitostmi.

Proč využít služby profesionálního realitního makléře?

V dnešní dobu ještě jsou profesionální realitní makléři poctiví a zakládají si na tom, že rozumí svému oboru. Mnoho lidí se bojí svěřit svůj nákup, prodej či pronájem realitním makléřům a v realitní služby jako takové nemají důvěru. Naopak by však v tomto kroku měli vidět výhodu. Jako prodávající díky znalostem trhu realitního makléře můžete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu, ušetříte svůj čas a nemusíte řešit problémy spojené s prodejem. Jsem realitní makléř s vášní a vizí, znalostmi a zkušenostmi, který vás podpoří v celém procesu prodeje bytu / domu / pozemku nebo pronájmu nemovitosti.

Já jako realitní makléř beru na sebe zodpovědnost, stavím zájmy klienta nad ostatní. Tvořím si s klientem důvěryhodný vztah a snažím se mu poskytnout výjimečnou službu. V realitní kanceláři Keller Williams se snažíme, abychom vás nezklamali a neztratili důvěru. Postaráme se o to, aby každý zákazník našel domy, byty, kancelářské prostory, pozemky nebo komerční objekty podle svých individuálních preferencí a prodávajícím nabízíme rovněž profesionální realitní servis.

Základem spolupráce je důvěra!

Kdy mně jako realitního makléře kontaktovat? Odpověď je jednoduchá: vždy, když je vaší prioritou profesionální zákaznický servis a realitní podpora, bez ohledu na to, zda máte zájem o pronájem domu, bytu, prodej či koupi pozemku. Mezi mé zásady i celé naší realitní kanceláře patří zodpovědnost vůči klientům, poctivost, ale především důvěra a bezpečnost. Jen tak si můžete být jistí, že se vaše transakce podaří a vy získáte nebo naopak někomu prodáte či pronajmete jeho vysněný domov.

Ing. Dmytro Kochkurov , e-mail: dmytro.kochkurov@kwcz.cz , telefon: +420 608 889 815

Profesionální realitní makléř

Keller Williams Czech Republic 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/11/logo-Keller-Williams-1024x1024.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/11/logo-Keller-Williams-150x150.jpgPR-leadersBydleníEkonomikaHodláte prodat, koupit či pronajmout byt, dům nebo jinou nemovitost? Pak je vhodné se svěřit do rukou spolehlivého realitního makléře, který Vás provede všemi úskalími obchodu s nemovitostmi. Proč využít služby profesionálního realitního makléře? V dnešní dobu ještě jsou profesionální realitní makléři poctiví a zakládají si na tom, že rozumí svému...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku