Zavzpomínejte s námi, kolikrát jste si za jízdya to obzvláště na jaře a na podzim, kdy je sluníčko poměrně nízko – povzdychli: „Jó, mít tak nějaké zastínění na oknech… Slunce svítí rovnou do očí, já skoro nic nevidím, tak jak mám řídit?!“ A přitom pomoc je téměř na dosah ruky…

Autofólie Nanofilms

Vývojoví mágové dali hlavy dohromady a uvedli již před mnoha lety na trh prémiové autofólie Nanofilms Materials Co., Ltd. Ministerstvo dopravy České republiky schválilo používání těchto fólií na autoskla a vydalo k nim Osvědčení o schválení technické způsobilosti typu konstrukční části vozidla nebo výbavy atest č. 3770.

A jak by také ne – vždyť keramické autofólie Nanofilms jsou v současnosti tím nejlepším řešením k ochraně řidičů před slunečními paprsky. A nejen u osobních automobilů. Tónování autoskel těmito fóliemi využívají také autobusy – zejména ty dálkové při cestách do zahraničí, sáhli po nich majtelé sanitních aut, včetně řidičů terénních a offroadových vozů, kteří si také jejich vlastností cení. Tento materiál si totiž udržuje svůj dokonalý vzhled a stálé fyzikální vlastnosti ještě dlouho po uplynutí záruční lhůty, která činí minimálně osm let!

A jaké ty vlastnosti tedy jsou? U keramické autofólie Nanofilms se posuzují tyto fyzikální vlastnosti:

  • pevnost v tahu; tvárnost (nezbytná při instalaci na oblejší skla)
  • odolnost vůči poškrábání (zesílená a zpevněná vrstva)
  • propustnost viditelného světla; odrazivost viditelného světla
  • optická hustota
  • součinitel zesílení sluneční tepelné energie
  • celkový podíl odražené sluneční energie
  • IR odrazivost 950 nm; IR odrazivost 1400 nm; UV odrazivost
  • jmenovitá tloušťka; barevná stálost; teplota tání; síla pro přetržení; VLT tolerance
  • výhled z vozidla i při výběru černého odstínu fólie; aj.

Možná namítnete, že takto sofistikovaný produkt vlastně ani nepotřebujete. Že vám postačí běžný druh autofólie, určené k tónování autoskel. Ale bude to určitě v době, kdy nebudete vystaveni ostrým a neposedným paprskům, s nimiž si sluníčko pohrává ve vašem výhledu. Vždyť některé z těch méně propracovaných výrobků mnohdy mají pouze estetický efekt, některé sice dokáží ochránit vůči UV záření a jiné třeba i proti IR záření. Avšak dokonalou a komplexní ochranu vám zajistí pouze keramické autofólie Nanofilms.

V této chvíli možná ale nevíte, kde lze tyto fólie na autoskla získat. Každopádně je nutné obrátit se na odborníky. Autofólie DS – to je ten pravý expert na tónování autoskel. Profesionální instalace autofólie Nanofilms bez demontáže dveří či skel se vám bude určitě líbit. A že je cena trochu vyšší? Tento prémiový produkt má tu nejvyšší úroveň – jeho fyzikální vlastnosti prozatím nebyly ničím a nikým překonány a náročná výrobní technologie představuje pochopitelně vyšší náklady, a tudíž i vyšší cenu. Jestliže však vaším jediným kritériem při pořízení tónování skel je ta nejnižší cena, pak keramické autofólie Nanofilms nejsou produktem pro vás…

Takže řidiči, kteří si uvědomují, že dokonalé tónování autoskel pomocí nejnovějších technologií je ta pravá cesta k příjemnému, pohodlnému a bezpečnému cestování během celého roku, se mohou informovat či rovnou objednat na telefonním čísle 728 250 250 – tónování autoskel Brno. Vyškolení a kvalifikovaní odborníci vám provedou homologovanou úpravu autoskel. Vy si jen vyberete některý ze schválených typů fólie a od firmy obdržíte Typový list nebo Osvědčení o profesionální instalaci; uložte si je ve vozidle pro případnou kontrolu PČR nebo na STK. Z těchto důvodů si nikdy autofólii nezkoušejte instalovat sami a na fóliích, instalovaných odborníkem neprovádějte žádné úpravy.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/11/nanofilms-1024x767.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/11/nanofilms-150x150.jpgPR-leadersAuto-motoZavzpomínejte s námi, kolikrát jste si za jízdy – a to obzvláště na jaře a na podzim, kdy je sluníčko poměrně nízko – povzdychli: „Jó, mít tak nějaké zastínění na oknech… Slunce svítí rovnou do očí, já skoro nic nevidím, tak jak mám řídit?!“ A přitom pomoc je téměř na...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku