Komu se to nikdy nestalo – rozbité, fungující snad na heslo nebo dokonce ztracené autoklíče. Panika, stres, hledáte po kapsách, v kabelce, dům vzhůru nohama a klíč k vašemu autu nikde. Nebo prostě mačkáte, složitě měníte baterie a stále nic? To vše se může stát a stává, někdy má už klíček ta nejlepší léta za sebou a je potřeba jej vyměnit. Pokud se děsíte, že by se toto snad mělo stát i vám a netušíte, jak snadné má tento problém řešení, pak právě pro vás je určen tento článek. Mysleli jste si, že musíte nějak komplikovaně kontaktovat automobilku, která vaše auto nedávno či dávno vyrobila, nebojte, tak složité to není. Stačí kontaktovat firmu, která autoklíče vyrábí a umí i další věci, které se startováním vozidla úzce souvisejí.

Výroba autoklíčů na počkání

Ztratili jste klíček a potřebujete obratem nový? Není problém, výroba autoklíčů na počkání je pro specializované firmy samozřejmostí . Ti nejlepší dokonce výrobu zvládnou i z pouhé fotografie vašeho původního klíče. Klíč funguje, ale má poškozený obal nebo již po letech používání nevypadá příliš hezky? Ani to není problém, u autoklíče lze vyměnit jen obal zcela bez problémů.

Rozbitý imobilizér

Rozbitý imobilizér je také problém, který nesnese příliš odklad, pokud chcete v klidu usínat a nemít o svůj vůz zbytečně strach. Oprava imobilizéru je pro mistry v oboru naprostou hračkou. Oprava autozámků po násilném vniknutí by měla být rovněž samozřejmostí, tyto obory spolu úzce souvisí, stačí, když se svěříte skutečným profesionálům. Ti by neměli mít problém s opravou klíčů i zámků u jakékoliv značky vozidla a v případě, že nemáte k vozu žádný klíč, měli by zvládnout i přestavbu vozu na jiný – nový klíč.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/09/new-keys.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/09/new-keys-150x150.jpgPR-leadersAuto-motoKomu se to nikdy nestalo - rozbité, fungující snad na heslo nebo dokonce ztracené autoklíče. Panika, stres, hledáte po kapsách, v kabelce, dům vzhůru nohama a klíč k vašemu autu nikde. Nebo prostě mačkáte, složitě měníte baterie a stále nic? To vše se může stát a stává, někdy má...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku