Pro všechny milovníky klasických anglických a irských pubů je tu restaurace Pleasure Pub v Rajhradě a Pohořelicích. Máte rádi dobré jídlo, ale také pivo a sport? Přesně pro vás je tu typ restaurací, které toto vše pojí v jedno. A přesně takový je i koncept restaurací Pleasure Pub. Na poutavých místech, z nichž sálá dávná historie, vybudovali majitelé velmi příjemné restaurace, které vyzývají k setkání s přáteli, fandění oblíbenému sportu, ale také příjemnému posezení u dobrého jídla a pití.

Živá hudba jako třešnička na dortu

Rádi se u dobrého jídla také dobře pobavíte. Restaurace Pleasure pub nabízí i večery plné živé hudby. Spojit tak kulturu a vynikající gastronomický zážitek rozhodně nebude problém. Milujete pizzu nebo jste spíše na maso? Výběr jídel sahá daleko za hranice těchto dvou oblastí a totéž platí pro piva. Jak už název napovídá, právě i pivní výběr zde rozhodně stojí za to, občas mile překvapí některý z pivních speciálů. Ale i na vinaře tady mysleli, nemusíte se bát, vybere si každý.

S domácími mazlíčky všeho druhu

Vzít s sebou svého čtyřnohého přítele či děti se opravdu nemusíte bát. Postarají se tu o obě tyto milované skupiny ke spokojenosti celé rodiny. Nestíháte vařit ani přijít posedět? Zachrání vás rozvoz jídla, stačí si objednat své oblíbené a nechat si doručit až domů, případně si vyzvednout osobně.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/09/22-1024x683.jpeghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/09/22-150x150.jpegPR-leadersTipyPro všechny milovníky klasických anglických a irských pubů je tu restaurace Pleasure Pub v Rajhradě a Pohořelicích. Máte rádi dobré jídlo, ale také pivo a sport? Přesně pro vás je tu typ restaurací, které toto vše pojí v jedno. A přesně takový je i koncept restaurací Pleasure Pub. Na...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku