Už 3. října začaly nové lekce v moderním fitness klubu ZONE4YOU. Denně si tak můžete vybrat z velkého množství cvičení pod vedením zkušených lektorů. Vyzkoušejte oblíbené Pilates, dejte si do těla na H.E.A.T, užijte si meditaci nebo zkuste Bosu, jógu, spinning a spoustu dalších.

Výhody cvičebních lekcí

Mezi největší výhody lekcí patří zkušení trenéři a lektoři, kteří vás cvičením provedou. Můžete se na ně obrátit s jakýmkoliv dotazem, popřípadě cvičení uzpůsobit svým možnostem. Pravidelná návštěva lekcí, zábavné cvičení a příjemná společnost vám pomohou ve vaší cestě za vysněnou postavou.

Jak vypadá lekce cvičení

Každá lekce probíhá jinak, správný pohyb by však měl obsahovat protažení, posilování, koordinační a kardio-trénink a následné uvolnění. Vyberte si lekci, která vás bude bavit, volte také podle svých fyzických možností a dovedností. Z široké nabídky rozvrhu si rozhodně vybere každý.

zone4you-posilovna

Přehlednost díky rozvrhům

ZONE4YOU vám přináší přehledný rozvrh, v němž je možné si lekci cvičení zarezervovat. Na výběr je mnoho lekcí v malém sále, například lekce Bosu, Flowin, posilovací lekce, výběr z intervalových a kondičních tréninků, například Total Body Training, Body Forming nebo HIIT.

V nabídce cvičebních lekcí nechybí ani kruhový trénink, cvičení pro pevné břicho, funkční trénink nebo cvičení s názvem Zahoď tuk. Užijte si také Fit Dance a oceníte i nabídku lekcí pro děti.

Lekce cvičení i tance

V druhém sále máte na výběr dopolední nebo odpolední Spinnig a H.E.A.T. Skupinových lekcí se můžete zúčastnit i ve velkém sále. Zde na vás čekají lekce Deep Work, SM Systém, různé druhy jógy, například Hatha jóga, ranní jóga nebo také Power a Fit jóga. Pokud milujete tanec, tak rozhodně vyzkoušejte lekce Fit Balet nebo Latino Dance.

Nechybí ani přehledný rozvrh Fun zóny, která se věnuje specifickému stylu fitness přípravy, a to funkčnímu tréninku. Výhodou těchto tréninků je samostatné cvičení členů klubu, malá tréninková skupina a osobní fitness trénink. Rezervaci vám ulehčí také rozvrh outdoorových aktivit, bazénu a squashe.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/zone4you-spinning.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/zone4you-spinning-150x150.jpgPR-leadersSportZdravíUž 3. října začaly nové lekce v moderním fitness klubu ZONE4YOU. Denně si tak můžete vybrat z velkého množství cvičení pod vedením zkušených lektorů. Vyzkoušejte oblíbené Pilates, dejte si do těla na H.E.A.T, užijte si meditaci nebo zkuste Bosu, jógu, spinning a spoustu dalších. Výhody cvičebních lekcí Mezi největší výhody lekcí...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku