Jestliže vlastníte osobní vůz, který je při cestě na dovolenou beztak naplněn k prasknutí, určitě přemýšlíte, jaký nosič na bicykly si pořídit. Komu nevadí upínání kol na střechu auta, nosiče kol na střechu jsou pro něj ideální variantou. Jednoduché upínací mechanismy dovolují střešní nosiče upnout na jakoukoliv střechu tak, aby samotná nakládka, jízda i vykládání byly snadné, rychlé a jisté. Existuje více typů nosičů na střechu, u všech je však výhoda, že je na střechu upevníte bez pomoci nářadí. Bezpečnostní zámky nedovolují zlodějům připravit vás o cenné sportovní náčiní ani o samotný nosič.

Nosiče kol na tažné zařízení ve více variantách umožňují jízdu i s více bicykly najednou

Komu učarovaly nosiče kol na tažné zařízení, jistě přemýšlí nad výsuvnou nebo výklopnou variantou. Mezi uživateli si na oblibě získal především typ Atera Strada DL 2, jenž je zkonstruován k převážení dvou kol. Mezi jeho přednosti patří rychlá montáž, jež nezabere déle než deset vteřin. Upevnění nepotřebuje žádné přednastavení, nosič se pouze nasadí na tažné zařízení a utáhne se montážní patka. Nemusíte se ani obávat znesnadněného přístupu do kufru díky jednoduchému výsuvnému řešení, jež pracuje na stejné bázi jako šuplík u stolu. Plastové řemínky pomáhají k uchycení ráfků. Součástí nosiče na tažné zařízení je i vlastní zabudované osvětlení s krytem a připojením na sedmi a třináctipólovou zásuvku.

Hliníkové nosiče lyží a snowboardů na střechu pomáhají při přepravě za zimními radovánkami

Stejně jako v létě cestujeme s jízdními koly, v zimě se zas potřebujeme bezpečně přepravit na hory s lyžemi a snowboardy. Hliníkové nosiče lyží a snowboardů na střechu se snadno připevní na střechu vozu, automaticky se zajišťují i bez naložené sportovní výstroje. Podle tloušťky přepravovaných potřeb se nosič zapne na nejideálnější stupeň. Proto je použitelný jak k převozu „prken“, tak i klasických či carvingových lyží.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/0168b0e28c8_082724.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/0168b0e28c8_082724-150x150.jpginfo@press-media.czCestováníJestliže vlastníte osobní vůz, který je při cestě na dovolenou beztak naplněn k prasknutí, určitě přemýšlíte, jaký nosič na bicykly si pořídit. Komu nevadí upínání kol na střechu auta, nosiče kol na střechu jsou pro něj ideální variantou. Jednoduché upínací mechanismy dovolují střešní nosiče upnout na jakoukoliv střechu tak, aby...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku