Nemusíte smutnit, když v zrcadle objevíte novou vrásku, vždyť vrásky jsou znakem moudrosti a vyzrálosti charakteru a s přibývajícím věkem se jim nedá moc ubránit. Pokud byste se jich však raději zbavila úplně, díky klinikám estetické medicíny to v dnešní době již není žádný oříšek. Jednou z metod, která se využívá, je biorevitalizace pleti.

Použití zákroku

Biorevitalizace pleti se nepoužívá jen při odstraňování vrásek. Podstupují ji zejména pacienti se sníženým kožním turgorem, pomáhá také při problémech způsobených opalováním, při příliš suché pokožce, nebo naopak u problémové kůže s velkými póry a vysokou hladinou vylučování mazu. Pomocí biorevitalizace navrátíte své pokožce mladistvý a zdravý vzhled, proto je skvělým pomocníkem při mdlé šedé pokožce a zvýšeném výskytu pigmentových skvrn. A pomocníkem je i při nekontrolovatelném hubnutí, kdy dokáže pokožce dodat pružnost a zajistit její stažení.

Jak biorevitalizace funguje?

Biorevitalizace v těle spouští hned několik tělu vlastních procesů, které vedou k regeneraci pokožky. Celý tento kolotoč změn začíná aplikací kyseliny hyaluronové pod kůži. Kyselina hyaluronová se v pokožce přirozeně vyskytuje, v rámci stárnutí však její obsah v kůži klesá. Její umělé dodání tak dokáže pokožku viditelně omladit. Díky její vysoké hydratační schopnosti na sebe kyselina hyaluronová naváže molekuly vody, a tím pokožce dodá její potřebnou vlhkost a zdravou barvu. Zároveň kyselina hyaluronová spouští novotvorbu kolagenu, tedy látky, která zaručují pevnost a pružnost pokožky.

Proč podstoupit právě biorevitalizaci?

Spouští v těle přirozené procesy. Navíc nemá vedlejší účinky a není nijak limitovaná věkem. Díky aplikaci speciálně upravené kyseliny hyaluronové, která má větší hydratační účinky, je výsledek zákroku velmi uspokojující a efekt trvá dlouho. Pokud však stále váháte a rádi byste se o zákroku dozvěděli více, neváhejte se obrátit na například na některou z klinik estetické medicíny. Na pražské klinice Altos vám jistě velmi rádi zodpoví veškeré vaše dotazy.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/biorevitalizace-1.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/biorevitalizace-1-150x150.jpgPR-leadersZdravíNemusíte smutnit, když v zrcadle objevíte novou vrásku, vždyť vrásky jsou znakem moudrosti a vyzrálosti charakteru a s přibývajícím věkem se jim nedá moc ubránit. Pokud byste se jich však raději zbavila úplně, díky klinikám estetické medicíny to v dnešní době již není žádný oříšek. Jednou z metod, která se využívá, je biorevitalizace...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku