Rozhodli jste se uspořádat večírek pro budoucí maminku, kterému se jinými slovy říká “baby shower”? Takzvaný baby shower se stává především u nás velice oblíbeným, i když se jedná o typickou americkou akci, na které se oslavuje přechod z ženy na matku a na které se oslavuje zároveň narození dítěte. Pokud patříte k lidem, kteří se takový večírek rozhodli uspořádat, to první, co musíte udělat, je vytvořit pozvánky. 

Baby shower není akce, která by se konala každý týden nebo každý měsíc. Je to akce, ke které dochází jednou za uherský rok, kdy se některá z žen rozhodne otěhotnět a stát se matkou. Jelikož se taková akce neděje opravdu často, je důležité si s ní pohrát. Měli byste uspořádat akci, která bude elegantní, milá, také zábavná. Nezapomeňte však na ni pozvat hosty, protože bez nich to opravdu nebude ono. 

Sestavte seznam hostů a rozešlete jim pozvánky

Ideální bude, pokud sestavíte seznam hostů, kterým následně rozešlete pozvánky. Samozřejmostí mezi pozvanými je nejbližší rodina, tedy sestry, maminka nebo sestřenice, pokud se s nimi vedou dobré vztahy. Poté nezapomeňte na nejbližší přítelkyně nastávající maminky nebo na známé, s nimž nastávající maminka ráda tráví svůj čas. Pokud si nejste jistí seznamem hostů, raději si ho nechte potvrdit samotnou maminkou. Ona sama ví, koho by na takové akci chtěla mít a bez koho se akce raději obejde. 

Pokud budete mít seznam hostů hotový, rozhodně byste neměli zapomenout na pozvánky a jejich rozesílání. Pozvánky je dnes naštěstí možné vytvořit velice rychle v počítači, zabere to jenom pár minut. Do pozvánky uveďte místo konání, čas konání, samozřejmě nezapomeňte na tipy na dárky. Ne každý ví, že se na baby showery nenosí vstupenky na koncerty, ale spíše plenkové dorty, dárkové koše pro miminka nebo sady na otisk nožiček a ručiček. 

S jakým předstihem pozvánky rozesílat?

Nabízí se také otázka, s jakým předstihem se pozvánky musí rozesílat. Ideální bude, když to bude tak tři týdny předem. Lidé tak budou mít dost času na to se připravit, zároveň budou mít dost času na to koupit dárek.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/jak-na-to-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/jak-na-to-150x150.jpginfo@press-media.czFinanceRozhodli jste se uspořádat večírek pro budoucí maminku, kterému se jinými slovy říká “baby shower”? Takzvaný baby shower se stává především u nás velice oblíbeným, i když se jedná o typickou americkou akci, na které se oslavuje přechod z ženy na matku a na které se oslavuje zároveň narození...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku