Koronavirová krize s trhem nemovitostí docela zamávala, proto může být nyní o dost těžší nějakou nemovitost výhodně prodat. Mnoho lidí pocítilo ekonomickou krizi a menší příjem na vlastní kůži, takže nemají dost peněz na nákup nemovitosti. I přesto ale není nutné věšet hlavu. Když se obrátíte na schopnou realitní kancelář, dokážete svou nemovitost za adekvátní cenu prodat jistě i nyní.

Prodej domu s realitkou

Pokud budete prodávat svou nemovitost s pomocí realitní kanceláře, ušetříte si spoustu nervů a zařizování. Realitka má na trhu s nemovitostmi léta zkušeností, které se teď budou více než hodit. A v čem se realitní kancelář při prodeji domu hodí nejvíce? Díky znalostem správně odhadnou cenu vaší nemovitosti, abyste dům prodali co nejvýhodněji. Někdy se může stát, že pokud člověk dům prodává sám, podhodnotí ho, aby měl zajištěno, že se opravdu prodá. To je ale škoda a mohli byste tak zbytečně přijít o peníze.

Inzerát přímo na míru zájemcům

Realitní kanceláře za léta své praxe dosáhly téměř dokonalosti, co se týče inzerování domů na prodej. Pořídí vám profesionální fotky, někdy také s videoprodukcí, aby se váš dům ukázal v tom nejlepším světle. Když k tomu inzerát doplní vhodným popisem, přesně zacíleným na očekávané zájemce, je už téměř vyhráno. Kdyby i přesto měl nějaký zájemce doplňující dotazy na stav domu, realitní kancelář komunikaci se zájemci obstará za vás, budete tak mít mnohem méně práce. Stejně tak za vás při prodeji domu správná realitní kancelář obstará právní zastoupení i všechnu potřebnou dokumentaci. Pravda, za všechny tyto služby si žádá určitou provizi, když si to však člověk vezme kolem a kolem, rozhodně se to vyplatí. Prodej domu na vlastní pěst je totiž zdlouhavým a komplikovaným procesem, navíc s nejistým koncem. Mnohdy se domy nabízené samotným majitelem prodají za nižší cenu než ty nabízené přes realitní kancelář. A to dokonce i s větším rozdílem, než kolik dělá ona již dříve zmiňovaná provize z prodeje domu. Zkrátka, na rychlý prodej nemovitosti jsou realitní kanceláře nejlepším řešením.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/cover_icon.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/cover_icon-150x150.jpgPR-leadersBydleníFinanceKoronavirová krize s trhem nemovitostí docela zamávala, proto může být nyní o dost těžší nějakou nemovitost výhodně prodat. Mnoho lidí pocítilo ekonomickou krizi a menší příjem na vlastní kůži, takže nemají dost peněz na nákup nemovitosti. I přesto ale není nutné věšet hlavu. Když se obrátíte na schopnou realitní kancelář,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku