Kromě běžného autoservisu potřebují řidiči a majitelé vozidel často i speciální služby, které povyšují standardní využití vozidla na nadstandard a luxus. Jednou z firem, která takové služby poskytuje je Centrocar Group, s.r.o.. Jestlipak už ji znáte? Pokud zatím ne, pak nastal ten nejvyšší čas se s ní seznámit. Tato firma se už spoustu let specializuje na tónování autoskel autofóliemi, a to bez demontáže kterékoliv části vozidla. Ale není to zdaleka všechno – služeb pro automobilisty tu najdete více: výměny autoskel a jejich opravy, polepy vozidel, anebo i opravy stávajících polepů. Celý tým zaměstnanců klade důraz zejména na individuální přístup ke klientům a také na vysokou kvalitu provedené práce. K tomu se používají ty nejlepší materiály světových značek- Nanofilms .

Ale pojďme pěkně postupně – nejprve se zaměříme na tónování autoskel Centrocar Group. Co vlastně automobilistovi přináší? Funkcí tónovaných autoskel je hned několik.

  • Za prvé se nestane, že by řidič, anebo ostatní cestující ve vozidle byli oslněni slunečními paprsky.
  • Druhý užitek, jenž autofólie Nanofilms přinášejí, je udržení stabilní teploty v autě – ani v parných dnech nebudete mít během jízdy, anebo když je vozidlo odstaveno na parkovišti, rozpálený volant a sedačky, a nebudete muset snášet horký, dusný a nedýchatelný vzduch v automobilu. Autofólie totiž odráží IR (infračervené) záření. A také se vám různé materiály uvnitř vozidla nepoškodí – plasty nebudou praskat a deformovat se, protože se přestanou měnit jejich vlastnosti, jak tomu někdy bývá po přímém dopadu horkých slunečních paprsků. Autofólie chrání přístrojovou desku před nežádoucím přehřátím.
  • Díky tónování autoskel se vám také nestane, že by vás oslnil řidič, jedoucí za vámi.
  • Autofólie nepustí do vozidla ani UV (ultrafialové) záření, takže vám nevyblednou potahy, za které jste jistě utratili pěknou hromadu peněz.
  • Dalším důvodem, proč si nechat tónovat autoskla, může být zlepšení vzhledu vozidla; dokáží totiž i ten nejběžnější auťák pozvednout na luxusní úroveň. Autofólie zde tedy plní – kromě účelových funkcí – také funkci estetickou.
  • Všichni jste jistě mnohokrát slyšeli, jakým lákadlem jsou vozidla, zaparkovaná na ulici či volném parkovišti, pro zloděje. Instalujete-li autofólie, nebude do vozidla zvenku vidět, a tak zloději unikne vše, co jste ve vozidle zapomněli, anebo tam nechali, protože to zkrátka nešlo v daný okamžik dát jinam.
  • Autofólie – kromě již uvedených pozitivních vlastností – zvyšují i pevnost skel, a tím se snižuje možnost jejich rozbití. A když se sklo přesto rozbije, autofólie zabrání jeho tříštění. Tak se střepy nerozšíří po interiéru vozidla a neohrozí osoby uvnitř. To znamená, že skla, tónovaná pomocí autofólie, přispívají i k výrazné bezpečnosti cestujících.
  • A k tomu přináší i určité soukromí – dovnitř vozidla totiž není zvenku příliš vidět.

Nejprve se autoskla tónovala těmi nejběžnějšími a nejobyčejnějšími fóliemi, jaké trh nabízel. Některé dokázaly odrážet infračervené záření, jiné chránily před UV zářením, další se využívaly jen z estetických důvodů.  Postupem času však vznikly prémiové keramické sluneční fólie na autoskla Nanofilms Materials Co., Ltd., v nichž se pojí všechny důležité vlastnosti a staly se z nich ty nejsofistikovanější autofólie, které jsou v současnosti k dispozici. Jsou schváleny Ministerstvem dopravy České republiky, a to Osvědčením o schválení technické způsobilosti typu konstrukční části vozidla nebo výbavy atest č. 3770.

Technologie nanofilms dokázala přesvědčit celý svět, že patří k tomu nejlepšímu ve své kategorii na současných trzích. Má unikátní vlastnosti a ty si dokáže podržet i po uplynutí osmileté záruční lhůty. Jsou jimi zejména stálé fyzikální vlastnosti, a i díky jim rovněž dokonalý vzhled.

Lákají-li vás, řidiče, nové technologie, chcete-li zlepšit vzhled svého vozidla, ale máte-li především zájem o funkční zastínění proti vniku slunečních paprsků do auta a tím pádem se ochránit vůči oslnění za jízdy, zeptejte se na autofólie Nanofilms přímo u odborníků. Tým pracovníků Centro Car Group, s.r.o. vám poskytne dokonalý informační servis, seznámí vás s vlastnostmi těchto autofólií a také s tím, jak bude celá instalace probíhat. Autofólie Nanofilms zpříjemní osádce každého vozidla, zejména však dětem a zvířatům, cestování během celého roku.

Avšak tónování autoskel není jedinou činností společnosti Centro Car Group. K vylepšení vašeho automobilu mohou přispět i polepy vozidel, které pomáhají k částečné či úplné změně barvy laku.

Wrapping systém – změna barvy laku, aneb převlečení karoserie

Tato revoluční technologie může poměrně rychle změnit vzhled karoserie a také dokonale ochrání její lak. Avšak není potřeba se obávat, že by to muselo být navždycky. Kdykoliv by se stalo, že se vám současný „převlek“ karoserie přestane líbit a budete chtít zvolit jiný, není v tom žádný problém. Ani v případě, že budete chtít auto prodat a předat je novému majiteli v původním laku, se nemusíte bát, že by to nešlo. K původní barvě se totiž můžete vrátit kdykoliv.

Wrapping vinyls – tento speciální materiál s moderní instalační technologií je barevná a velice odolná fólie, která se díky své tvárnosti a pružnosti dokáže perfektně přizpůsobit a zformovat do tvaru karoserie. Všechny ohyby a křivky vnější strany karoserie budou fólií překryty s dokonalou přesností a bez jakýchkoliv viditelných spojů. Fólie – kromě změny vzhledu vozidla – chrání původní lak před poškozením, ať už se jedná o odletující kamínky, poškrábání, proti hmyzu i proti vzniku koroze.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/08/nanofolie-1.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/08/nanofolie-1-150x150.pngPR-leadersAuto-motoKromě běžného autoservisu potřebují řidiči a majitelé vozidel často i speciální služby, které povyšují standardní využití vozidla na nadstandard a luxus. Jednou z firem, která takové služby poskytuje je Centrocar Group, s.r.o.. Jestlipak už ji znáte? Pokud zatím ne, pak nastal ten nejvyšší čas se s ní seznámit. Tato firma se...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku