Pokud ještě na Randeplanet.cz nejste, pravděpodobně jste o této stránce alespoň slyšeli. Tato nová sociální síť je v Česku objevem posledních týdnů, a to zejména u uživatelů, kteří se chtějí seznámit.

Máte strach, že tato sociální síť není nic pro vás? Nenechte se mýlit, není seznamka jako seznamka. Tato platforma nabízí uživatelům chatovací místnost, možnost zobrazit ostatní uživatele ve svém okolí, dále fotoalba, blogy, fóra, příběhy a mnoho dalšího. Uživatele se tak mohou poznávat mnohem zajímavějším způsobem než na klasické seznamce. Samozřejmostí je mobilní aplikace.

Pokud hledáte marně životní lásku, se kterou byste strávili ideálně zbytek života a nebo hledáte jen krátkou známost, určitě vyzkoušejte tuto seznamovací sociální síť. Potěší i tím, že je zdarma.

Jak tedy začít?


K tomu, aby vaše dobrodružství mohlo začít, stačí opravdu málo. Přejděte na web randeplanet.cz, zaregistrujte si svůj vlastní profil a můžete ihned začít využívat všechny zajímavé funkce této sociální sítě.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/pexels-vera-arsic-984935-1024x684.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/pexels-vera-arsic-984935-150x150.jpgPR-leadersTipyPokud ještě na Randeplanet.cz nejste, pravděpodobně jste o této stránce alespoň slyšeli. Tato nová sociální síť je v Česku objevem posledních týdnů, a to zejména u uživatelů, kteří se chtějí seznámit. Máte strach, že tato sociální síť není nic pro vás? Nenechte se mýlit, není seznamka jako seznamka. Tato platforma...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares