Rozhodli jste se zařídit si svůj dům k dokonalosti a přemýšlíte nad tím, jaký nábytek domů pořídíte? Chystáte rekonstrukci bytu? Cenově přijatelnější se vám jeví klasický nábytek ze sériové výroby, ale jste si moc dobře vědomi toho, že konečný rozdíl mezi tímto typem nábytku a tím na míru není zas tak velký. Proto je nábytek na míru stále ve hře. 

Nábytek na míru volte nejen tehdy, kdy potřebujete skříně nestandardních rozměrů

Většina lidí po nábytku na míru sáhne ve chvíli, kdy potřebuje skříně nebo postel nestandardních rozměrů. Ovšem nejen v tomto okamžiku je dobré svolit ke kusové výrobě. Nábytek na míru se v porovnání s klasickou sériovou výrobou liší i v kvalitě, která je v prvním případě skutečně velká. O kvalitě nábytku ze sériové výroby se mohou vést delší spekulace. 

Nicméně výrobci nábytku na míru jsou většinou otevření, což vám dává do ruky mnoho možností. Nemusíte zůstávat u nezajímavých stolů nebo postelí, můžete upustit uzdu své fantazii a nechat si vyrobit nábytek, který bude přesně podle vašich představ. 

Ať nábytek zapadne do vašeho interiéru

Mnohdy se stává, že člověk nemůže na trhu najít stůl či židle, které by přesně zapadaly do interiéru, ve kterém žije. Nemůže se najít nábytek v daném stylu, který by vyplnil potřebný prostor. V tomto okamžiku je opět dobré sáhnout po nábytku na míru, který by naprosto korespondoval nejen s vaším domem, ale předně s představami, které vám v hlavě delší dobu tkví. 

Přední výhody nábytku na míru 

Stále ještě nejste přesvědčeni o nábytku na míru? Pojďme si zmínit výhody, které za vás udělají ono rozhodnutí. Nábytek na míru je možné vyrobit v atypických tvarech a v různých rozměrech. Nejste omezování designem ani ničím jiným. Můžete kombinovat materiály, jak se vám zlíbí, stejně tak se můžete rozhodnout pro jakékoliv barevné provedení.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/kitchen-3266752_1280-1024x576.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/kitchen-3266752_1280-150x150.jpginfo@press-media.czBydleníRozhodli jste se zařídit si svůj dům k dokonalosti a přemýšlíte nad tím, jaký nábytek domů pořídíte? Chystáte rekonstrukci bytu? Cenově přijatelnější se vám jeví klasický nábytek ze sériové výroby, ale jste si moc dobře vědomi toho, že konečný rozdíl mezi tímto typem nábytku a tím na míru není...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares