Rozhodli jste se, že si necháte postavit dům na klíč? To je velké, často životní, rozhodnutí. Znamená to nejen krásný pocit z toho, že sobě a své rodině pořídíte nový domov, ale velmi pravděpodobně i velký závazek na značnou část vašeho života. Měli byste tudíž vybírat kvalitní dům, který bude sloužit ještě dalším generacím po vás. Jak zjistíte, že právě ten dům, který jste si vybrali, bude splňovat ty nejvyšší požadavky na kvalitu? Zaměřte se na společnost, která jej bude stavět. Ověřte si pečlivě, zda jsou certifikovanou stavební společností s potřebnými zkušenostmi a v neposlední řadě vám musí na dům poskytnout garanci.

Certifikáty, garance, zkušenosti? Přijde vám to příliš složité a máte obavu se vyptávat? Jedná se přece o vaše peníze a v ideálním případě o bydlení na celý život. Ptejte se na všechno a klidně i opakovaně. Například společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. uvádí všechny certifikace a záruky klientům rovnou, aby jim usnadnila rozhodování a poskytla transparentní výčet všeho, co mohou klienti očekávat a za co ve skutečnosti platí. Jejich společnost garantuje tříletou záruku na cokoliv, desetiletou záruku na konstrukční řešení a nosný systém domu a třiceti tříletou záruku na střechu a střešní systém. Garantují kvalitu výstavby, zdravotní nezávadnost, nízkoenergetický provoz, projektové řízení výstavby, garance kvality materiálu, termoizolaci, ohnivzdornost, ošetření rizik, akustickou izolaci, propustnost světla. Kanadské dřevostavby  staví dle mezinárodně certifikovaného standardu SOLID WOOD CONSTRUCTION. Všechny certifikáty jsou zárukou kvality dle celosvětově uznávaných standardů.

Společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. má ve své nabídce více než 30 různých domů a klienti mohou vybírat mezi nízkoenergetickým zděným domem na klíč POROTHERM nebo nízkoenergetickou dřevostavbou SOLID WOOD CONSTRUCTION. Oba domy jsou splňují ta nejpřísnější kritéria na nízkoenergetický provoz. Ten je zaručen díky letitým zkušenostem se stavbou domů a zároveň nejkvalitnějším materiálům. Domy jsou vybaveny okny VEKRA s izolačním trojsklem, koupelny nabízí podlahové vytápění a mnoho dalšího. To vše bezpečně pod střechou TONDACH. Kompletní nabídku domů a jejich vybavení si můžete prohlédnout ZDDNK logo finalniDE.

 

 

http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz/

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/certifikace-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/certifikace-150x150.jpgPR-leadersBydleníRealityRozhodli jste se, že si necháte postavit dům na klíč? To je velké, často životní, rozhodnutí. Znamená to nejen krásný pocit z toho, že sobě a své rodině pořídíte nový domov, ale velmi pravděpodobně i velký závazek na značnou část vašeho života. Měli byste tudíž vybírat kvalitní dům, který...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku