Zdravě slané moře, pláž s mírným přístupem do vody, ubytování v soukromých apartmánech, středomořská kuchyně, přijatelná dojezdová vzdálenost, krásné počasí i stabilní bezpečnostní situace, to vše řadí Chorvatsko mezi nejpopulárnější destinace u tuzemských turistů. Chorvatsko – dovolená, jak má být.

Slunečné počasí, průzračné moře a středomořské speciality nabízí Chorvatsko – dovolená

S blížícími se prázdninami bude ubývat možností ubytování v oblíbených lokalitách, a proto si rezervujte ubytování již dnes, abyste se mohli těšit na Chorvatsko. Dovolená bude díky cestovní kanceláři Eliška a jejím spolehlivým službám určitě patřit k nejhezčím zážitkům, jaké jste s rodinou a kamarády zažili. Díky tomu, že je navázána spolupráce s přímými majiteli apartmánů, bude komunikace jednodušší a vstřícnější. Sami si vyberete vhodný termín k příjezdu do apartmánu i odjezdu z Chorvatska tak, abyste se vyhnuli případným zácpám na dálnici. Nejste vázáni na pevné termíny nabízené jiných cestovních kanceláří, vše závisí na vašich časových možnostech.

Chorvatsko – dovolená je rovněž přívětivá finančně. Není třeba platit celou částku předem, složíte pouze zálohu a zbytek částky doplatíte až po příjezdu na místo určení. To ocení především rodiče, kterým dělá starosti, jak ke konci roku zaplatit najednou všechny tábory, soustředění a dovolené. Nyní už stačí nalézt si na webu dochorvatska.cz vhodnou lokalitu, ten pravý apartmán a zadat požadovaný termín. S vlastníkem apartmánu jsou podepsány smlouvy, jež jsou právně kryty. V případě nejasností a potíží na místě jsou pracovníci CK připraveni vše řešit přes zákaznickou linku i o víkendech. Více než desetileté zkušenosti s chorvatskými kolegy předurčují každou dovolenou v Chorvatsku bezproblémovou a co nejvíce zážitkovou.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/sun-1900476_1920-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/sun-1900476_1920-150x150.jpgPR-leadersCestováníTipyZdravě slané moře, pláž s mírným přístupem do vody, ubytování v soukromých apartmánech, středomořská kuchyně, přijatelná dojezdová vzdálenost, krásné počasí i stabilní bezpečnostní situace, to vše řadí Chorvatsko mezi nejpopulárnější destinace u tuzemských turistů. Chorvatsko – dovolená, jak má být. Slunečné počasí, průzračné moře a středomořské speciality nabízí Chorvatsko - dovolená S blížícími se...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares