Elektronické cigarety se stále těší velké oblibě. Aby svému majiteli perfektně sloužily po mnoho dlouhých měsíců či dokonce let, je potřeba věnovat nemalou pozornost jejich výběru. Jak na to vám poradíme na následujících řádcích.

Krok č. 1: Jak silný kuřák jste?

Aby vám elektronická cigareta lidově řečeno „stačila“, je potřeba si v první řadě odpovědět na to, jak často a v jaké míře klasickým cigaretám holdujete. Pokud vykouříte méně než 5 cigaret denně, pak jsou pro vás vhodnou variantou e-cigarety s kapacitou kolem 650 mAh.

Střední kuřáci, jejichž denní spotřeba se pohybovala mezi 10 – 15 cigaretami, by měli sáhnout po elektronické cigaretě s kapacitou 1100 až 1500 mAh. Příkladem budiž třeba elektronické cigarety Joyetech  nebo elektronické cigarety Eleaf (dříve známé jako iSmoka).

Poslední skupině nejsilnějších kuřáků (20 a více cigaret) doporučujeme silné a výkonné stroje – GRIPy nebo MODy, jejichž kapacita může dosahovat i 5 000 mAh.

Krok č. 2: Věnujte pozornost výběru clearomizéru

Dalším krokem, který vás čeká, je výběr vhodného clearomizéru. Jednotlivé clearomizéry se liší dle způsobu žhavení, ale i počtu spirálek. Některé clearomizéry jsou rozebíratelné, jiné nikoli.

Velké oblibě se v současné době těší i tzv. subohmové clearomizéry, které si poradí i s velmi nízkými odpory. Tyto typy clearomizérů doporučujeme zejména silnějším kuřákům, kteří milují bohaté oblaka páry. V této skupině můžeme doporučit clearomizéry eleaf (iSmoka) nebo clearomizéry Joyetech.

Krok č. 3: Správná příchuť a síla

Podcenit byste neměli ani výběr správného e-liquidu. Také jeho sílu přizpůsobte počtu vykouřených cigaret. Kuřákům, kteří si pořídili MOD nebo GRIP, by měl stačit e-liquid s obsahem nikotinu pohybující se na spodní hranici 6 mg.

U slabších kuřáků, kteří zvolili střední výkonnostní třídu elektronických cigaret, stačí náplň s 6 – 12 mg nikotinu. Ty, kteří používají klasickou elektronickou cigaretu typu eGo, ale zároveň patří mezi silné kuřáky, uspokojí e-liquid s obsahem nikotinu alespoň 24 mg.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/gallagher-vybirame-elektronickou-cigaretu-1024x682.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/gallagher-vybirame-elektronickou-cigaretu-150x150.jpgPR-leadersTipyElektronické cigarety se stále těší velké oblibě. Aby svému majiteli perfektně sloužily po mnoho dlouhých měsíců či dokonce let, je potřeba věnovat nemalou pozornost jejich výběru. Jak na to vám poradíme na následujících řádcích. Krok č. 1: Jak silný kuřák jste? Aby vám elektronická cigareta lidově řečeno „stačila“, je potřeba si...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares