PENGUIN je soukromá jazyková agentura, sídlící v Kladně, zaměřěná na výuku cizích jazyků, a to v současné době na výuku Angličtiny, Němčiny a Ruštiny. Své služby tato společnost nabízí nejen svým firemním zákazníkům, ale také široké veřejnosti. Jazyková škola Kladno nabízí výuku v příjemném prostředí budovy jazykové školy v Americké ulici. Jednotlivé učebny jsou moderně vybaveny a k dispozici je i knihovna pro doplnění vědomostí. Kurzy angličtiny Kladno, jako i kurzy Němčiny Kladno se zaměřují na semestrální kurzy pro dospělé, kurzy pro děti, ale také víkendové sobotní intenzivní kurzy.

Získejte jazykové dovednosti na té nejvyšší úrovni!

Jednotliví uchazeči se můžou do kurzů připojit kdykoliv buďto mailem, nebo osobně v termínu zápisu. Výuka angličtiny Kladno, jako i výuka ostatních dvou jazyků představuje pro své klienty ten nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak se naučit komunikovat na vysoké úrovni. Angličtina Kladno upřednostňuje styl učení hravou a nenásilnou formou. Vyučující se snaží komunikovat se svými žáky co nejvíce cizí řečí a do svého programu zapojují všechny věkové kategorie. To znamená, že se učebního programu výuka angličtiny Kladno a kurzu němčiny Kladno můžou zúčastnit děti školního i předškolního věku.

Otevřete bránu svým jazykovým dovednostem

Dnešní doba přímo vyžaduje umění se domluvit alespoň jedním světovým jazykem. Díky jazykové škole Kladno si splníte svůj sen a budete se schopni domluvit například anglicky, či německy zcela hravě. Výuka angličtiny Kladno, stejně jako kurzy němčiny Kladno získávají stále více na oblibě a těší se na další nové klienty. Jednotlivé kurzy trvají zpravidla maximálně 16 týdnů. Víkendové sobotní kurzy jsou v rozsahu 20 hodin. Na stránkách jazykové školy Kladno můžete najít aktuální ceník a podívat se, kdy je zahájen jarní semestr. V této chvíli vám již nic nebrání v tom splnit si sen a naučit se nějaký světový jazyk.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/jazyková-škola-1024x416.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/jazyková-škola-150x150.pnginfo@press-media.czTipyVzděláníPENGUIN je soukromá jazyková agentura, sídlící v Kladně, zaměřěná na výuku cizích jazyků, a to v současné době na výuku Angličtiny, Němčiny a Ruštiny. Své služby tato společnost nabízí nejen svým firemním zákazníkům, ale také široké veřejnosti. Jazyková škola Kladno nabízí výuku v příjemném prostředí budovy jazykové školy v...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku