Na přání zákazníka byl dodán laserový řezací stroj s velikostí pracovní plochy 6000×2500 mm. Tento opravdu velký CNC laser je vybaven také 4. rotační osou, která umožňuje pálení do trubek a profilů. Samozřejmě nechybí ani dva výměnné stoly zajišťující maximální produktivitu řezacího laseru s celkovou délkou přes 15 metrů.

Pracovní plocha CNC laserového řezacího stroje má kapotu pro bezkompromisní bezpečnost a u výměnného stolu jsou instalované bezpečnostní optické závory. Zároveň je laserový stroj vybaven trojicí kamer, sledující prostor kolem CNC stroje a také proces pálení. Obsluha stroje je proto schopna vše bez problému hlídat z ovládacího panelu. Ten je velmi intuitivní a disponuje mnoha chytrými funkcemi jako například automatické hledání plechu na pracovní ploše nebo automatické rozmístění výpalků na plech či trubku. Celý systém je postaven na Win 10, což umožňuje stroj snadno připojit do firemní sítě.

Velká pracovní plocha dává tomuto laserovému řezacímu stroji nespočet pálicích možností. Laserový zdroj nezůstává pozadu a v tomto případě s výkonem 8 kW od německé společnosti IPG je schopen řezat velmi rychle tenký materiál nebo produktivně dělit až 28 mm klasické oceli. V rámci kombinovaného CNC laseru je rotační osa vybavena pojízdným sklíčidlem a automatickými podpěrami materiálu. Ve zmíněné verzi je možné upnout 3D materiál v maximální délce 6000 mm. Procesní hlava PRECITEC ProCutter je vybavena několika čidly, které monitorují proces pálení.

Jedná se opravdu o profesionální CNC laserový řezací stroj, který zákazníkovi pomohl automatizovat výrobní proces a pořídil si opravdu velkou přidanou hodnotu. Všechny dodávané řezací lasery GWEIKE jsou vybaveny jen těmi nejlepšími komponenty a pořídíte je za opravdu výhodné ceny včetně záruky a odborného servisu přímo na našem trhu.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/11/20211102_142617-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/11/20211102_142617-150x150.jpginfo@press-media.czZprávyNa přání zákazníka byl dodán laserový řezací stroj s velikostí pracovní plochy 6000x2500 mm. Tento opravdu velký CNC laser je vybaven také 4. rotační osou, která umožňuje pálení do trubek a profilů. Samozřejmě nechybí ani dva výměnné stoly zajišťující maximální produktivitu řezacího laseru s celkovou délkou přes 15 metrů. Pracovní plocha CNC...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares