Svět se pomalu probouzí a lidé si uvědomují, že ekologičtější způsob života je nejenom důležitý, ale také nutný. Potravinářský, automobilový i módní průmysl klade důraz na výrobní procesy aj na výsledné produkty. Mezi uvědomělé společnosti se řadí i e-shop Dedoles, působící v České republice a na Slovensku.

Uvědomte si, že na životním prostředí záleží

Nemůžeme popírat fakt, že naše planeta čelí mnohým problémům. Globální oteplování je jednou z nejdiskutovanějších a nejaktuálnějších témat dnešní doby. Ovzduší je přesycené skleníkovými plyny, oceány a řeky jsou plné odpadu a ropy, a půda, ta kvůli průmyslovému odpadu ztrácí na živinách. Podobným tempem se do roku 2050 můžeme s planetou, jak ji známe dnes, rozloučit. Naše děti a vnoučata už budou žít ve zcela jiném světě.

Filozofie Dedoles je pro všechny

Záleží vám na budoucnosti naší planety? Chtěli byste i vy dopomoct ke změně a udělat svět lepším? Přijměte nový životní styl za svůj a přispějte svou troškou k ochraně životního prostředí. Každý přece někde začít musí. Ideálně u sebe.

Naše generace se probouzí

Dedoles existuje pro lidi, kterým záleží na tom, co nosí, a kteří mají na paměti skutečnost, že planeta Země je jenom jedna a vědí, že na rozhodnutích každého jednotlivce záleží. Koupí originálních kousků značky Dedoles, podpoříte ekonomiku a poctivé výrobce, kteří si váží svých zaměstnanců i komunity. Kromě jiného Dedoles spolupracuje se značkami, které dbají na průběh výroby a jejich produkty  jsou z recyklovaných anebo recyklovatelných materiálů. Společnost také posouvá do popředí ruční výrobu, která nezatěžuje  životní prostředí škodlivinami a emisemi.

Čím jsou produkty Dedoles výjimečné?

Originální design a přidaná hodnota – každý výrobek Dedoles splňuje bez kompromisů oba zmíněné atributy. Koupí produktů tedy nejenom vyvinete iniciativu a uděláte ze světa lepší místo, ale získáte i zajímavý a kreativní kousek, ve kterém zazáříte.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/dedoles.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/dedoles-150x150.jpginfo@press-media.czMóda a StylDedolesSvět se pomalu probouzí a lidé si uvědomují, že ekologičtější způsob života je nejenom důležitý, ale také nutný. Potravinářský, automobilový i módní průmysl klade důraz na výrobní procesy aj na výsledné produkty. Mezi uvědomělé společnosti se řadí i e-shop Dedoles, působící v České republice a na Slovensku. Uvědomte si, že na...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares