Automatická pračka tvoří neodmyslitelnou součást domácnosti už několik desítek let. I to nejšpinavější prádlo dokáže pár kapek pracího prostředku a dobře zvolený cyklus změnit opět v krásný a atraktivní kousek. Bohužel ne všechny skvrny a materiály jsou pro takovou údržbu vhodné.

Například hedvábná halenka, kabát s kožešinkou nebo vlněný svetr se do bubnu pračky příliš nehodí. Nejenom vysoká teplota ale také příliš intenzivní pohyb v pračce je může nadobro zničit.  A co teprve šmír, skvrny od krve nebo make-up? A právě s takovými složitými kousky je vhodné zamířit do speciálních čistíren oděvů.

Hledejte záruky a kvalitu

Zkušené ruce zaměstnanců čistírny oděvů se na první pohled prozradí jen málokdy. Až budete tedy přemýšlet nad tím, komu svůj oblíbený módní kousek svěříte, zapátrejte po referencích.  Tak třeba čistírna oděvů Daja v Hradci Králové se může pochlubit více než čtvrt stoletou historií (ve službách působí od roku 1992).

Sbírá mnohá ocenění a mezi odborníky i laickou veřejností je proslulá rovněž tím, že své pracovníky vysílá na pravidelné vzdělávací kurzy, které je seznamují s nejnovějšími materiály, postupy a technologiemi. Nepřekvapíte je tedy ani zbrusu novou kolekcí funkčního sportovního oblečení nebo luxusním kabátem s netradiční kombinací materiálů.

Tato čistírna obleků vám nabídne mokré i suché (tzv. chemické čištění), a to vždy na kvalitních ekologických strojích značky Union. Poradí si i s dalšími prvky údržby a ochrany, jako je například:

  • impregnace
  • apretace
  • antistatika
  • ochrana proti molům a roztočům

Ať už si vyberete běžné nebo chemické čistění, můžete si být jistí i tím, že všechny použité postupy budou k vašim oblíbeným kouskům maximálně šetrné a postarají se o zachování hebkosti a prodloužení životnosti oděvů. A třešničkou na dortu budou pak výhodné ceny, ještě umocněné atraktivním věrnostním programem. Vyzkoušejte, jak snadná je cesta k absolutní čistotě vašich společenských oděvů nebo luxusního oblečení pro každodenní nošení.

Čistírna oděvů Daja v Hradci Králové

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/cistirna-odevu-daja-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/cistirna-odevu-daja-150x150.jpginfo@press-media.czTipyčistírna obleků,Čistírna oděvů v Hradci Králové,Čistírna oděvů DajaAutomatická pračka tvoří neodmyslitelnou součást domácnosti už několik desítek let. I to nejšpinavější prádlo dokáže pár kapek pracího prostředku a dobře zvolený cyklus změnit opět v krásný a atraktivní kousek. Bohužel ne všechny skvrny a materiály jsou pro takovou údržbu vhodné. Například hedvábná halenka, kabát s kožešinkou nebo vlněný svetr...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku