Dáli jste si už předsevzetí na rok 2017? Řada z vás to již jistě udělala. Abyste se však přinutili předsevzetí dodržet, musíte se mu nějak zavázat. Tak například mnoho z Čechů a Moravanů to dělá tak, že si letos nadělí pod stromeček permanentku do posilovny v naději, že se tak donutí cvičit a zhubnout. My ale letos pro vás máme tip na lepší předsevzetí. Slibte si, že do příštího roku zapracujete na svojí angličtině, němčině anebo jiném cizím jazyce. Takové předsevzetí vám nejenže zlepší vaše sebevědomí, ale pomůže vám i v kariéře a změní vám tak život! Tak si letos namísto permanentky do posilovny nadělte raději pomaturitní kurzy.

Pomaturitní studium jazyků? V zimě?

Řada z vás se teď může asi divit: „pomaturitní studium jazyků? Teď v zimě? Vždyť se maturuje v létě…” A měli byste pravdu. Pomaturitní kurzy mají sice svůj název odvozený od slovního spojení „po maturitě”, to ale neznamená, že musíte čekat na další maturity, abyste své předsevzetí mohli realizovat. Řada lepších jazykových škol totiž nabízí kurzy, které začínají hned v lednu 2017, ale vzhledem k tomu, že každý z kurzů má stejné výhody jako pomaturitní studium jazyka, může proto nést hrdě svůj přívlastek pomaturitní. Jazyková škola PELICAN nabízí to nejlepší pomaturitní studium jazyků v Brně. Je to díky kombinaci zkušených lektorů spolu s vlastní aktivní metodou výuky, kterou vyvinula díky své mnohaleté práci na projektech se zahraničními partnery ze Západní Evropy. Pomaturitní angličtina od PELICANA je prostě nejlepší a její volbou rozhodně chybu neuděláte.

Pomaturitní studium jazyka vám zajistí status studenta

Čeká vás těžké zkouškové a vy nevěříte, že jej zvládnete? Anebo vás studium nenaplňuje či vám připadá naprosto zbytečné. Anebo se vám dokonce po létech studií stýská a chtěli byste opět požívat studentských výhod. V takovém případě je pomaturitní studium jazyka přesně pro vás. Při nástupu na pomaturitní studium vám jazyková škola zajistí, že neztratíte status studenta. Pokud tedy chcete změnit svoji školu anebo čekáte na další přijímačky, pomaturitní kurzy vám pomohou přeměnit tento jinak ztracený čas ve vaše zlepšené jazykové kompetence, které následně uplatníte při nástupu do budoucího zaměstnání. Pomaturitní studium angličtiny anebo němčiny od PELICANA navíc můžete nastoupit už v lednu. Získáte tak šest měsíců za cenu pěti. Celý leden tak máte pomaturitní angličtinu anebo němčinu zcela zadarmo!

U PELICANA 2 za cenu 1

Většina zaměstnavatelů dnes nepožaduje pouze znalost jednoho cizího jazyka, ale většinou hned dvou naráz! Jak dohnat tyto znalosti, a přitom se finančně nezruinovat? Jazyková škola PELICAN vám vychází vstříc a na leden nabízí pomaturitní studium anglického jazyka v kombinaci s druhým jazykem zdarma!

Vybrat si můžete buď pomaturitní studium jazyka ruského anebo jazyka francouzského. Rusko i Francie patří k obchodním partnerům řady z firem působících v České republice a na pracovním trhu je právě o tyto jazyky v kombinaci s angličtinou velký zájem. Vzhledem ke geografické blízkosti České republiky s německy hovořícími zeměmi by vás možná více než pomaturitní studium angličtiny zajímalo studium němčiny. PELICAN vám v tomto případě opět vychází vstříc, a pokud si zvolíte němčinu, tak si k ní můžete vybrat také další pomaturitní studium jazyků zdarma. Vybrat si můžete pomaturitní francouzštinu, němčinu anebo pomaturitní studium angličtiny.

Přesvědčte se o zcela bezkonkurenční nabídce na webových stránkách jazykové školy zde.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/pelikán-titulka-s-kytkou.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/pelikán-titulka-s-kytkou-150x150.jpgPR-leadersTipyVzděláníZprávyDáli jste si už předsevzetí na rok 2017? Řada z vás to již jistě udělala. Abyste se však přinutili předsevzetí dodržet, musíte se mu nějak zavázat. Tak například mnoho z Čechů a Moravanů to dělá tak, že si letos nadělí pod stromeček permanentku do posilovny v naději, že se tak donutí cvičit...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku