Digitální panely jsou dnes považovány za hit století. Nahrazují klasické roll-up bannery a reklamní stojany, případně i informační desky, tabule, cedule a vitríny. Nahrazují dokonce i úřední desky v obcích nebo ve městech. Ve městech a obcích se nyní komunikuje s občany moderní digitální formou, je díky digitálním panelům zajištěn provoz informačního centra sedm dní v týdnu, každý den v roce. V případě, že zatím ve vaší obci nebo městě chybí digitální panel třeba v podobě digitální úřední desky, zvažte investici.

Reklamní stojany nebo informační tabule poskytují jen omezený prostor pro sdílení dokumentů a sdělování informací. Digitální panely za to nabízí nekonečný prostor, do něhož se nevejde jen určitý počet dokumentů, ale vejde se do něj takřka všechno, co chcete a co potřebujete zviditelni. Samozřejmě digitální úřední deska nemusí fungovat jen jako fungující informační centrum.

https://www.digitalniurednideska.cz/images/uredni-deska-front.png

Co všechno lze zveřejnit na digitálním panelu?

 • Je možné zpropagovat potřeby města a městských organizací či společností
 • Je možné zpropagovat kulturní, sportovní nebo případně společenské akce konající se ve městě nebo v jeho blízkém okolí
 • Možnost přidání interaktivních map, do nichž se zaznačí cyklostezky, vyhlídkové trasy nebo třeba rozhledny
 • Mohou sloužit jako servis, případně služby pro turisty
 • 3D virtuální prohlídky
 • Je možné uvést i obecní zpravodaj v elektronické podobě
 • Možnost sdílet informace týkající se dopravy
 • Možnost informovat o aktualitách ve městě nebo obci
 • Je možné připíchnout i počasí, čas či kalendář

Digitální panely nejen do měst a obcí

Starostové samozřejmě nejsou jediní, kteří mohou do digitálních panelů investovat. Digitální panely se hodí také při konferencích, přednáškách nebo na veletrzích, také je využijí restaurace, města nebo muzea, pokud chtějí zákazníky či návštěvníky informovat o aktuálním menu nebo o otevírací době.

Objednávejte na www.digitalnipanely.cz.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/video-wall-1.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/video-wall-1-150x150.pnginfo@press-media.czEkonomikaDigitální panely jsou dnes považovány za hit století. Nahrazují klasické roll-up bannery a reklamní stojany, případně i informační desky, tabule, cedule a vitríny. Nahrazují dokonce i úřední desky v obcích nebo ve městech. Ve městech a obcích se nyní komunikuje s občany moderní digitální formou, je díky digitálním panelům...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
 • 24
  Shares