Autofólie Nanofilms řady Ceramic Nano Plus od společnosti Nanofilms s.r.o. sídlící v Brně patří mezi vysoce kvalitní formu zatmavení autoskel. Barva a vzhled fólie je dlouhodobá a hodí se tak pro kvalitní tónovaní autoskel Vašeho auta. Keramické fólie společnosti Nanofilms jsou obecně známé pro svou vysokou odrazivost, odolnost a kvalitní zpracování, k němuž výrobce využívá nejmodernější postupy. Autofólie Nanofilms řady CNP 5% pohltí až 95% tepla.


Keramika je vyráběna nanášením vrstev korozivzdorných kovů, čímž je zajištěno, že každá fólie ze série Nanofilms Ceramic Nano Plus odráží 99 % UV záření. Oproti konkurenci, jejíž keramické fólie odráží přibližně 99 % UV záření, je přitom konkurence schopná, kvalita zpracování je však srovnatelná s ostatními výrobci, kteří se na trhu pohybují výrazně delší dobu.

Hlavní výhody Nanofilms

Další výhodou keramických autofólií pro Tónování autoskel Nanofilms je jejich vysoká propustnost vlhkosti po aplikaci. Té je dosaženo použitím nejmodernějších technologií a postupů, pomocí nichž se na povrchu fólie utvoří porézní vrstva, která mnohem rychleji odvádí vodu. Pro srovnání – konkurenční keramické fólie ve stejné cenové relaci s propustností 35 % dokáží za den odvést 0,81 g/m2 vody, stejné fólie ze série Ceramic Nano Plus s technologií Infusion Pro odvádí 18,4 g/m2 za den, což zaručuje přibližně 20krát rychlejší vysychání vody. Tento aspekt ocení nejen zákazník, který tak bude moct dříve bezpečně používat všechna okna v autě, ale také pracovníci, kteří budou tyto fólie lepit.


Za zmínku také stojí jednoduchá práce s fóliemi při instalaci a tvarování zadních autoskel. Snadno se tvarují, vydrží vysoký tah před tím, než se přetrhnou a díky vysoké propustnosti vlhkosti představuje následné vytlačování teček jednoduchou záležitost. Klientovi pak nabízí fólie Nanofilms Ceramic Nano Plus stálost a neměnnost barev, vysokou ochranu před UV zářením, nulovou oxidaci a dlouhou životnost, ať už jsou použity na vozidla či budovy a to jak ve vnitřních prostorech tak i při aplikaci z venku. Autofólie Nanofilms poskytují také výbornou ochranu Vašich detí a zviřecích mazlíčků před sluncem a teplem.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/02/DSC01286-1024x731.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/02/DSC01286-150x150.jpgPR-leadersAuto-motoAutofólie Nanofilms řady Ceramic Nano Plus od společnosti Nanofilms s.r.o. sídlící v Brně patří mezi vysoce kvalitní formu zatmavení autoskel. Barva a vzhled fólie je dlouhodobá a hodí se tak pro kvalitní tónovaní autoskel Vašeho auta. Keramické fólie společnosti Nanofilms jsou obecně známé pro svou vysokou odrazivost, odolnost a...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku