Jelikož kamery do auta jsou poměrně běžný artikl, na trhu je jich opravdu mnoho na výběr. Velkou roli hraje přitom vaše cenová relace, kterou do tohoto přístroje chcete investovat. Podle toho si můžete vybírat jednotlivé schopnosti, které bude mít. Kromě klasického záznamu, který je primárním úkolem autokamer, umí i mnohé další užitečné věci, které by se vám na vašich cestách mohli hodit. Ovšem otázkou je, jestli je to to, co od kamery do auta vyžadujete.

Jednoduché kamery

Kamery do auta pouze se základním vybavením nemusí být jenom otázkou nejlevnější ceny. I dražší modely se mohou pyšnit prostým ovládáním, přičemž ale své povinnosti zvládají excelentně. Kamery do auta s jednoduchým ovládáním budou z většiny umět jenom pořizování záznamu. Jakmile vám dojde na kartě, kam se záznam ukládá, místo, poté bude nutné staré záznamy ručně vymazat, aby se tam vešly nové. Dalším aspektem je menší zorný úhel a pouhé sledování přední strany auta.

Kamery pro obezřetné řidiče

Řidiči, kteří si chtějí být jistí ze všech úhlů, si mohou pořídit tzv. duální kamery do auta s přídavnou externí kamerou. V takovém případě budou mít přehled o tom, co se děje nejen před jejich autem, ale také v zadní části a uvnitř vozu. Velkou výhodou je potom loop recording, což je funkce, která zajišťuje přemazávání starších záznamů v případě, že na kartě dojde místo. Tím pádem si můžete být jisti, že kamera bude vždy připravena.

Kamera pro náročné řidiče

Pokud jste řidičem, který jezdí denně, potom se vám do kamery do auta vyplatí investovat. Rozhodně se zaměřte na kamery s citlivějším snímačem CCD, které zvládnou natáčet v dobré kvalitě i během noci či večera. Kamera by se také měla sama zapínat při nastartování auta a rovněž s motorem i vypínat. I vypnuté kamery do auta se zvládnou samy zapnout, jakmile detekují náraz, pokud obsahují funkci parkovacího režimu. Další vymožeností je GPS modul, který hlídá, kde se vaše auto nachází a určuje vaši polohu na mapě. Samozřejmostí by měl být i velký zorný úhel.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/nice-boy-kamera-do-auta.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/nice-boy-kamera-do-auta-150x150.jpginfo@press-media.czTipyJelikož kamery do auta jsou poměrně běžný artikl, na trhu je jich opravdu mnoho na výběr. Velkou roli hraje přitom vaše cenová relace, kterou do tohoto přístroje chcete investovat. Podle toho si můžete vybírat jednotlivé schopnosti, které bude mít. Kromě klasického záznamu, který je primárním úkolem autokamer, umí i mnohé další užitečné věci, které...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku