Máte rádi rock a jste příznivci bubenického umění? Pokud jste z Moravy, pak jste možná již slyšeli o bubenické škole Olomouc, právě tato bubenická škola vyráží se svým projektem zvaným DRUMMING SOUL do Brna. Už 26. listopadu od 20. hodin si tak můžete v nejvíce rokové hospodě moravské metropole – m13 ROCK HELL užít to nejlepší z rocku a metalu v podobě téměř dvou hodin trvající bubenické show.

Největší rockoví a metaloví velikáni v podání DRUMMING SOUL

Nenechte se mýlit, nepůjde o žádné amatérské bubnování neznámých melodií. Bubenická show vás vtáhne prostřednictvím hudby takových rockových a metalových velikánů jako Queen, heavy metalové Avenged Sevenfold, metalových Korn a mnohých dalších. Hostem večera a velkou senzací bude Dan, desetiletý bubenický velký talent. Máte se se tedy rozhodně na co těšit. Nepromarněte šanci na jedinečný kulturní zážitek tohoto podzimu. Bubenická show v Brně, na kterou jen tak nezapomenete.

Hledáte hudební doprovod na vaši akci? Poptejte DRUMMING SOUL

Neláká vás ani tak jedna show, ale hledáte doprovodný program na vaši firemní či soukromou akci? Pak můžete Drumming soul pozvat a zajistit si tak jedinečné vystoupení v prostředí vašeho klubu, restaurace nebo pronajatých prostor. Buďte originální a najměte si talentované hudebníky s originálním repertoárem, který zaujme všechny věkové skupiny napříč hudebními styly.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/10/SCHU0435fotoSchulz--1024x592.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/10/SCHU0435fotoSchulz--150x150.jpgPR-leadersKulturaMáte rádi rock a jste příznivci bubenického umění? Pokud jste z Moravy, pak jste možná již slyšeli o bubenické škole Olomouc, právě tato bubenická škola vyráží se svým projektem zvaným DRUMMING SOUL do Brna. Už 26. listopadu od 20. hodin si tak můžete v nejvíce rokové hospodě moravské metropole...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku