Pokud byste dříve někomu řekli, že si budete stavět dům bez hypotéky, určitě by se na vás díval jako na zloděje, který vykradl nejméně českou národní banku či pár pěkně zásobených zlatnictví.

V dnešní době to ale již není nic neobvyklého, jelikož již spousta rodin zvolila trend pořízení dřevostavby na klíč. Tyhle stavby nejenom, že vám nezruinují finanční rozpočet, ale také vám ušetří velké množství starostí a stresu z nich vyplývajícího.

Na vás zůstanou už jen ty základní, příjemné otázky:

1.Jak bude váš nový dům velký?

Nemusíte se upínat na rozpočet a v tomto případě se můžete klidně trochu „rozšoupnout“. Dopřejte svým dětem každému svůj pokoj – budou spokojenější, a to znamená, že vy samozřejmě také. Čím větší dům – tím větší úspora, jelikož tyto domy jsou nízkoenergetické a naprosto ekologické.

2.Za jak dlouho budete bydlet?

Rychlost montáže se rapidně liší od ostatních domů, jejichž stavba zabere kolikráte více než rok. Montovaná dřevostavba na klíč je skvělá volba pro její „bleskovou“ montáž. A právě z tohoto důvodu se stávají dřevostavby stále více a více vyhledávanější nejenom mezi mladými lidmi, kteří si zajišťují své první vlastní bydlení.Největší výhodou při stavbě je, že dřevěné rámy jsou pro vás již vyrobeny v závodě a na místě se jenom jednoduše smontují.

3.Kolik peněz ušetříte?

Pořizovací cena tohoto domku může být již do dvou milionů. Nicméně další úspory vás budou provázet prakticky celý život – a to hlavně díky tomu, že náklady na topení v celém domě ročně klesnou až o třicet procent oproti „obyčejným“ domům. A to díky akumulaci tepla, jelikož dřevostavba reaguje daleko pružněji na změny a veškeré potřeby jejich obyvatelů.

Tak už jste se rozhodli, jak bude to vaše nové, vysněné bydlení vypadat?

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/luxusní-dům-33-g-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/luxusní-dům-33-g-150x150.jpginfo@press-media.czBydleníPokud byste dříve někomu řekli, že si budete stavět dům bez hypotéky, určitě by se na vás díval jako na zloděje, který vykradl nejméně českou národní banku či pár pěkně zásobených zlatnictví. V dnešní době to ale již není nic neobvyklého, jelikož již spousta rodin zvolila trend pořízení dřevostavby na...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku