Od té doby, co Tereza Rays podepsala smlouvu s mezinárodní hudební agenturou Nemoros, byla její kariéra katapultovaná ke hvězdám. Měla turné po Německu, dostala se do ruské televize Russian Music Box a její album Wicked získalo v LA cenu za nejlepší Pop/rockové album. Dostala se také ke spolupráci s mnoha významnými hudebními producenty a právě další, pro některé možná nečekaná, spolupráce Terezu nyní čeká.

Nový projekt přináší nové publikum

Electric Lady se svou tvorbou zatím oslovovala spíše starší posluchače. Díky svému novému projektu Trilogie však zaujala i mladší publikum. Trilogie představuje osobní zpověď Electric Lady. Oproti předchozí tvorbě Electric Lady se nyní jedná spíše o emotivní hudbu s filmovým klipem, který vede posluchače k zamyšlení. Jak je vidět, jde o projekt naprosto odlišný od předchozí tvorby Electric Lady. Tereza sama si tuto změnu pochvaluje, říká, že vždy chtěla skládat novou moderní muziku, kde by do každé skladby mohla dostat silné sdělení. Aby svůj vstup do nové éry Electric ještě podtrhla, připravila si pro své fanoušky nový styling i novou kytaru pořízenou právě k příležitosti Trilogie. Ale nebojte se, své typické copánky si nechala. Trilogie vyjde již koncem tohoto roku a budete si ji moci poslechnout na speciálním YouTube kanálu Trilogie.

Vznik spolupráce s influencery

Na tiskovce Trilogie vedle klasického publika Electric Lady byli i influenceři a YouTubeři. Vzhledem k tomu, že Tereza věří, že budoucnost naší kultury se skrývá v mladých talentech, které není radno podceňovat, ba naopak je vhodné je ještě podpořit, vznikly vhodné podmínky pro jejich vzájemnou spolupráci. A to, že si spolu dobře rozumí a mají podobný pohled na věc je příjemný bonus navíc. S jakými influencery bude Tereza spolupracovat? Podle dostupných zpráv Electric Lady spolupracuje s Jakubem Jírou, televizním a rozhlasovým moderátorem, kterého jste mohli slyšet na TV ÓČKO, Seznam, Prima Cool, a rádiích Kiss, Spin a Seejay. Jakub Jíra se v poslední době zaměřuje jako producent a promotér hlavně na zastupování nejsledovanějších influencerů na Tik Toku a YouTube. Z dalších influencerů jde například o Naty Hrychovou, Áďu Zouharovou nebo Adama Kujimiho. Adam Kajumi je v současnosti nejsledovanější český Tik Toker, influencer a podnikatel. Nedávno oslovil mnoho svých fanoušků nově vydanou písní Limity, která sklidila ohromný úspěch. Další průběh kariéry Electric Lady i novinky ze zákulisí můžete sledovat na facebookové stránce Electric Lady.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/influenceri-1024x681.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/influenceri-150x150.jpgPR-leadersKulturaOd té doby, co Tereza Rays podepsala smlouvu s mezinárodní hudební agenturou Nemoros, byla její kariéra katapultovaná ke hvězdám. Měla turné po Německu, dostala se do ruské televize Russian Music Box a její album Wicked získalo v LA cenu za nejlepší Pop/rockové album. Dostala se také ke spolupráci s mnoha významnými hudebními...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku