Každá žena by měla mít několik základních kousků v šatníku. Neodmyslitelnou součástí šatníku jsou jednobarevná trička, která se vyplatí mít kvalitní. Doporučujeme proto zakoupit si třeba trička Armani nebo tričko Pinko. Kromě triček je však nedílnou součástí šatníku ženy i sukně, šaty a džíny. Nezapomínejme ani na svetr a mikinu. Pokud budete mít šatník plný základních kousků, rázem budete moct vykouzlit celou řadu outfitů. Ostatně originální outfity lze vykouzlit i s mikinou Diesel či mikinou jiné značky. Nevěříte? Nechte se inspirovat. 

Nemusíte mít šatník nacpaný k prasknutí, abyste vykouzlila opravdu úchvatné a zajímavé kousky. Stačí, když budete mít několik základních kousků, jako je třeba mikina, se kterou můžete vykouzlit rovnou tři různé, stylové a moderní outfity, se kterými okouzlíte na první pohled. 

Outfit č. 1

Mikina je dnes populární kousek oblečení, ve kterém je člověku příjemně. Abyste se však cítili příjemně celkově, zvolte k ní tepláky stejné barvy a vytvořte tak stylovou teplákovku, kterou doplníte o masivní tenisky, kterým se také říká uggly shoes, a stylovou ledvinku, kterou přetáhnete přes hlavu. 

Outfit č. 2

Že nejde mikina dohromady s elegancí? Není tomu tak! Když obléknete mikinu bez kapuce, pod ni schovejte košili a nechte trčet jen límeček. K tomu zvolte úzké delší džíny bez děr a doplňte outfit o kotníkové botky na menším podpatku. K tomu velkou shopping bag, v níž budete mít vše potřebné na pracovní schůzku, a můžete vyrazit. 

Outfit č. 3

Když prahnete po pohodlném, leč moderním outfitu, stačí sáhnout po mikině s kapucí, kterou doplníte o jednobarevné džíny ke kotníkům, které budou u kotníků ohrnuté. K tomu zvolte plátěné tenisky, jednobarevný batůžek, vlasy vyčešte do vysokého culíku a do uší připnete kruhové náušnice. Na ústa pak naneste výraznou rtěnku a hned se stanete neodolatelnou.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/tricko-armani-1024x682.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/tricko-armani-150x150.jpginfo@press-media.czMóda a StylKaždá žena by měla mít několik základních kousků v šatníku. Neodmyslitelnou součástí šatníku jsou jednobarevná trička, která se vyplatí mít kvalitní. Doporučujeme proto zakoupit si třeba trička Armani nebo tričko Pinko. Kromě triček je však nedílnou součástí šatníku ženy i sukně, šaty a džíny. Nezapomínejme ani na svetr a...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares