Tereza Rays zvaná jako Electric Lady je mladičkou zpěvačkou a hudebnicí se slibně nastartovanou kariérou. Zdá se, jako by po podpisu spolupráce s hudební agenturou Nemoros měla jeden úspěch za druhým. Co už se jí podařilo a jaký je její poslední projekt?

Skromné začátky s velkými plány

Světoznámým hudebníkem se člověk nestane přes noc a ani u Terezy Rays tomu nebylo jinak. Začátky její kariéry byly s kapelou Rubiano, kde dělala frontmanku. V roce 2013 se ale rozhodla založit svou vlastní kapelu s názvem Electric Lady. Už první singl – Storm, slavil úspěch, dostal se na Óčko i MTV. Následovaly další úspěšné písně a spolupráce se známými hudebníky jako je Mandrage, Rytmus, Roman Holý nebo Monkey Business.

Raketový vzestup

V roce 2018 ale kariéra Electric Lady nabrala raketovou rychlost. Tereza podepsala spolupráci s mezinárodním hudebním producentem agenturou Nemoros a tím si otevřela nové možnosti. Začala koncertovat v Německu a Rusku, kde dokonce vystoupila i v místní televizi Russian Music Box. Rok 2019 se pak nesl v duchu nahrávání dalších singlů, EP Wicked nebo účasti v Eurovision song. Ač se může zdát, že toho zase tolik není, nenechte se mýlit. V roce 2019 se totiž Tereza pustila do velkého projektu, který nám nyní může představit v celé své kráse. A nejde jen o nějaký nový sigle, ale rovnou o celou Trilogii!

Tři klipy, tři myšlenky

Trilogie přináší tři nadupané klipy se skvělou muzikou a téměř filmovým zpracováním. Co se týče hudby, dala by se zařadit do rock-dance alternative žánru, což je oproti předešlé tvorbě Electric Lady trochu změna. Každý z klipů se věnuje nějakému tématu, má svou vnitřní myšlenku. Rebelia otevírá ekologické téma a problémy znečišťování životního prostředí. Politica se vyjadřuje k aktuální světové politice, k tomu, jak je s ní společnost nespokojená a zda vůbec přístup politiků získat pro sebe co nejvíce peněz dovede lidstvo někam jinam než do záhuby. A poslední klip je o nemoci společnosti jako takové. Možná trochu aktuálnější téma, než Tereza původně zamýšlela. První dva klipy jsou již ke zhlédnutí na YouTube kanálu Trilogie. Poslední má vyjít počátkem příštího roku.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/KP046587-1-1024x681.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/KP046587-1-150x150.jpgPR-leadersKulturaTereza Rays zvaná jako Electric Lady je mladičkou zpěvačkou a hudebnicí se slibně nastartovanou kariérou. Zdá se, jako by po podpisu spolupráce s hudební agenturou Nemoros měla jeden úspěch za druhým. Co už se jí podařilo a jaký je její poslední projekt? Skromné začátky s velkými plány Světoznámým hudebníkem se člověk nestane přes...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares