Vobora - kravata na kolejíchV Praze 6 jsou lidé pěkně naštvaní. Mezi ně patří i moderátor a herec Jan Vobora, který si nebere vůbec servítky. Vzkazuje starostovi Prahy 6 – namalujte si zóny doma! Praha si myslí, že uleví místním lidem, ale ve finále z nás budou tahat jen peníze a aut tu bude stát stejně. Jen si za to pěkně zaplatíme říká Vobora.

Vobora parkovací automatNespokojená je i herečka Kateřina Macháčková, která napsala na svém facebookovém profilu :Parkovací zóny v Praze 6 mi udělají ze života PATOZÓNU…Bydlím za hranicí zóny, nemohu tedy parkovací kartu získat. Po 22.00 ke mně jezdí autobusy sporadicky, nebo vůbec. Pokud budu mít představení, parkování je většinou na 3 hodiny, parkoviště se zavírají v 19.00 nebo se parkuje od 18.00 a dále večer – to nelze, protože vyjíždím v 15.00-17.00 a vracím se po 23.00, ze zájezdu hluboko po půlnoci (často potřebuji zaparkovat na 6-8 hodin i více)…
Tedy taxíkem nebo PĚŠKY. Dvě děti s vnoučaty, které bydlí také v Praze 6, potřebují občas pohlídat, přivézt jídlo či nákup – cesta MHD není dlouhá, ale komplikovaná, nákup a hrnce lze tedy jen vyhazovat za jízdy… UŠETŘÍM.  Zřejmě už nevytáhnu paty z domu… Aspoň se nebudu muset nervovat na Kulaťáku v nekonečné neprůjezdné koloně, nebudu nikde prudit – A PŘEČTU SPOUSTU KNIH. HLEDEJ TO POZITIVNÍ.

Myslím, že komunálním politikům, ale i těm vládním chybí trochu toho selského rozumu. Možná by občas měl někdo z nich zvednout své pozadí a vyrazit mezi obyčejné lidi. Doufám, že si lidé budou vše pamatovat u voleb – říká Vobora. Parkovací zóny se nevyhnou ani dalším známým lidem, kteří žijí v Praze 6 . Mezi ně patří i zpěvačka Eva Pilarová a nebo herečka Iva Janžurová.

Foto by: Jindřich Machuta
Autor: Petr Rezek

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Vobora-kravata-845x1024.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Vobora-kravata-150x150.jpgPR-leadersZprávyV Praze 6 jsou lidé pěkně naštvaní. Mezi ně patří i moderátor a herec Jan Vobora, který si nebere vůbec servítky. Vzkazuje starostovi Prahy 6 - namalujte si zóny doma! Praha si myslí, že uleví místním lidem, ale ve finále z nás budou tahat jen peníze a aut tu bude...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku