Minulé léto se začal ve francouzském pekařství PAUL prodávat kmínový chléb, jehož koupí každý zákazník přispěl 10 Kč na Centrum Paraple. I přes nepříznivou situaci se ke konci roku podařilo vybrat částku 57. 000 Kč, která doputovala na účet Paraple. 

PAUL nepodporuje Centru Paraple pouze prodejem chleba, ale také zpříjemňuje klientům jejich pobyt francouzskými dobrotami a zajištěním coffee breaku.

Centrum Paraple pomáhá lidem s poškozením míchy. Pořádá pro ně pobytové sociální rehabilitace, poradenství, provozuje také kavárnu. Cílem Centra Paraple je, aby i člověk s poškozením míchy mohl žít plnohodnotný život. 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Paraple-2020-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Paraple-2020-150x150.jpginfo@press-media.czTipyMinulé léto se začal ve francouzském pekařství PAUL prodávat kmínový chléb, jehož koupí každý zákazník přispěl 10 Kč na Centrum Paraple. I přes nepříznivou situaci se ke konci roku podařilo vybrat částku 57. 000 Kč, která doputovala na účet Paraple.  PAUL nepodporuje Centru Paraple pouze prodejem chleba, ale také zpříjemňuje...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku