Opatření ohledně Covid-19 asi změnily plány všem. Na konci minulého roku už to vypadalo, že snad máme to nejhorší za sebou a bude to už jen lepší a lepší. Přesto byla spousta věcí zakázaná a tak jsme si nemohli dopřát vše, co jsme chtěli. Své o tom ví i Electric Lady, která kvůli těmto restrikcím musela kompletně překopat své plány na velké turné.

Změna plánu

Začátkem roku vyšel poslední díl Trilogie, velkého projektu Electric Lady, který se věnuje aktuálním tématům společnosti. Tento poslední díl byl možná až moc aktuální vzhledem k tomu, že pojednává o nemoci společnosti. Trilogie složila u fanoušků obrovský úspěch, a to i přesto, že bylo možné si ji poslechnout pouze online. Proto Electric Lady se svým producentem, agenturou Nemoros, plánovala velkou Tour. Mělo se jednat o koncertní show s různými efekty a se zapojením Českého symfonického orchestru. Koncerty byly naplánované v tuzemsku, na Slovensku, v Polsku i v Německu. Bohužel však byly všechny koncerty naživo zakázány, takže se hraní před diváky zrušilo nebo odložilo na dobu neurčitou. Tereza to nesla pravdu těžce, protože jak sama říká, není nic horšího, než zakázat muzikantovi hrát…

Obrat k lepšímu

Naštěstí se povedlo toto smutné období překonat a Tereza tak za sebou má parádní venkovní koncert na palubě katamaránu v Chorvatsku. Pozvání si zde zahrát dostala od nadšenců do plavby, spolku Golgota Island. Koncert měl opravdu úspěch a neopakovatelnou letní atmosféru. Všechno to nadšení z možnosti konečně si znovu zahrát před živým publikem bez omezení se spojilo letní pohodou, svobodou pociťovanou na palubě lodi na moři a s diváky, kteří spokojeně tančili do rytmu. Byl to tak silný zážitek pro všechny zúčastněné, až vyústil ve spontánní natočení klipu Summer on, jenž si dnes můžete poslechnout i vy. Doufejme, že tento koncert Electric Lady nebude zase na dlouhou dobu poslední akcí naživo. Sledujte proto její oficiální stránky, aby vám žádné její další akce a plány neunikly.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/09/Snímek-obrazovky-2020-11-15-v-19.56.40-1024x546.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/09/Snímek-obrazovky-2020-11-15-v-19.56.40-150x150.pngPR-leadersKulturaOpatření ohledně Covid-19 asi změnily plány všem. Na konci minulého roku už to vypadalo, že snad máme to nejhorší za sebou a bude to už jen lepší a lepší. Přesto byla spousta věcí zakázaná a tak jsme si nemohli dopřát vše, co jsme chtěli. Své o tom ví i...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku