Rocková zpěvačka Tereza Rays známá jako Electric Lady se do povědomí publika i odborné veřejnosti dostala již před několika lety. Její tvorba nenechá žádné příznivce rocku chladnými a totéž se dá říct i o zahraničních agenturách a významných společnostech. Důkazem je exkluzivní nabídka, aby se Tereza stala tváří světoznámé značky kytar Ibanez a zároveň kytarové aparatury Blackstar. Kromě samotného partnerství získala zpěvačka také celosvětový servis na tato zařízení během jejího koncertování.

Koncertní turné s novou kytarou Ibanez

Byl to samotný zástupce společnosti Ibanez, kdo jí přímo na křtu její desky slavnostně předal novou elektrickou signature kytaru s názvem Steve Vsi PIA a neopomenul dodat, že k ní brzy obdrží druhou. S novou profesionální aparaturou tak bude moci vyrazit na své letošní plánované turné, které zahrnuje kromě Spojených států, také Spojené království, Norsko, ale těšit se na ni mohou i v Polsku a na Slovensku. Ani její čeští fanoušci se ale nemusí obávat, že by snad za svou oblíbenou zpěvačkou museli cestovat daleko za hranice, i pro ně má Electric Lady připravenou řadu koncertů zde v republice. V Praze se na ni například mohou těšit ve Fashion Clubu, kde se konal křest i následná party. Kam ji přišla podpořit celá řada kolegů z hudební branže. Mezi významnými hosty nechyběl například Aleš Brichta, jehož účast zpěvačku velmi potěšila a stejně tak i podpora mnohých dalších, kteří Terezu roky podporují. Od zástupců soutěže Hlas Česka, kde působí od dob Covidu jako porotkyně, obdržela jako poděkovaní ručně malovaný obraz Electric Lady, na němž je vyobrazena právě se zmíněnou kytarou Ibanez.

Electric Lady jako porotkyně a zpěvačka

Na Tereze je velmi sympatické, že nezapomíná na své nedávné začátky a chvíli, kdy prorazila do světa showbyznysu. Stále má tyto chvíle na paměti a snaží se sama pomáhat začínajícím umělcům a v soutěži jim předávat své zkušenosti a rady. Svou bezprostředností a ochotou si tak snadno získává srdce nejen svých fanoušků, ale i kolegů z branže.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/05/a14708_028a5624.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/05/a14708_028a5624-150x150.jpgPR-leadersKulturaRocková zpěvačka Tereza Rays známá jako Electric Lady se do povědomí publika i odborné veřejnosti dostala již před několika lety. Její tvorba nenechá žádné příznivce rocku chladnými a totéž se dá říct i o zahraničních agenturách a významných společnostech. Důkazem je exkluzivní nabídka, aby se Tereza stala tváří světoznámé...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku