Zlatá barva je out, stříbro a rosegold hrají poslední roky prim. A to jak v podobě nejrůznějších doplňků, telefonů tak i šperků. Ne každý miluje či si může dovolit klasické zlato, ať už v dříve více oblíbené žluté barvě či v módní bílé, někdo si ho naopak nemůže dovolit, i když by se mu líbilo. Právě pro všechny tyto milovníky efektních a krásných šperků jsou tu produkty ze stříbra či oceli. Nyní v lákavém provedení rosegold, kterého lze docílit tzv. IP rose povrchovou úpravou.

Rosegold šperky či hodinky

Hledáte dostupné šperky v trendy designu a barvě? Pak právě pro vás je tu kolekce šperků a hodinek v barvě rosegold. Tato růžovo zlatá barva se stala za poslední roky doslova hitem. Je něžně ženská a je takovým příjemným kompromisem mezi typickou zlatou a stříbrnou barvou, z každé má trochu a působí velmi luxusně. Ať už zvolíte rosegold náušnice či rosegold hodinky, nešlápnete vedle. Za dostupnou cenu získáte kvalitní šperk či doplněk v nadčasovém designu. Rosegold provedení rozhodně není záležitost jednoho léta či roku, tato barva přetrvá a zařadí se mezi stálice ve světě klenotů a módních doplňků.

Snadný nákup šperků přes internet

Váháte, zda si pěkně vystát frontu ve zlatnictví či to risknout přes internet? Nemějte obavu, nákup přes internet není žádným rizikem, naopak, zboží zakoupené přes internet můžete snadněji vrátit a zvolíte-li ověřeného obchodníka, je to naprosto bezpečné. My jsme při našem pátrání po trendy špercích a doplňcích narazili na sympaticky a přehledně uspořádaný internetový obchůdek s názvem Šperky pro všechny, kde jsme našli více produktů, než kolik jsme kdy viděli v kamenných prodejnách. Naleznete zde jak rosegold náhrdelníky, tak i spoustu klasiky v podobě stříbrných a ocelových šperků a široký výběr hodinek. Vybrali jsme si během krátké chvíle hned několik horkých favoritů.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/05/AdobeStock_330572484-1024x684.jpeghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/05/AdobeStock_330572484-150x150.jpegPR-leadersMóda a StylZlatá barva je out, stříbro a rosegold hrají poslední roky prim. A to jak v podobě nejrůznějších doplňků, telefonů tak i šperků. Ne každý miluje či si může dovolit klasické zlato, ať už v dříve více oblíbené žluté barvě či v módní bílé, někdo si ho naopak nemůže dovolit,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku