Exkurze na letišti Václava Havla probíhala 26. prosince do 31. prosince v Praze, nestihli jste ji? Vydejte se tam jen tak, letiště má své kouzlo i bez průvodce.

 Nejedno malé dítko fascinovaně zvedne oči k oblakům, pokud nad ním vysoko nad zemí poletí letadlo. Tyto obrovské stroje v dětech vzbuzují nejen zájem, ale i respekt. Máte-li doma malého nadšence do letadel a letadýlek, připravte mu opravdu zajímavý zážitek – výlet na letiště Václava Havla v Praze, kde až do konce tohoto roku probíhají individuální exkurze. Prostřednictvím prohlídek se tak dostanete do letištního provozu, podíváte se do zákoutí letiště a zamíříte i na místa, kam se běžný cestovatel nedostane. Sami si můžete vybrat, jakou trasu budete chtít projít a která místa prozkoumat.

 

Vzdělávací výstava modelů z Lego kostiček 

Od 27. prosince do 1. února 2017

Výstaviště Praha Holešovice

 Které dítko by nemilovalo populární Lego, které je mezi dětmi i dospělými oblíbené po celém světě a neustále si získává nové a nové příznivce. Jestliže i vás nebo vaše děti zajímá Lego, pak byste měli v období od 27. prosince do 1. února příštího roku navštívit premiérovou výstavní expozici, na které si budete moci prohlédnout stavby složené právě z kostiček Lego. Stavby jsou složené z několika milionů kostek, což je samo o sobě velice zajímavé a výstava tak rozhodně stojí za vidění. Kromě staveb si zde budete moci prohlédnout i roboty, hudební nástroje, scény z filmů a pohádek. Největším lákadlem jsou samozřejmě ony stavby a to jak v historickém, tak i moderním podání.

Pospěšte, ať ji ještě stihnete!

 

Zavolejte krotitelé duchů!

Film Legends Museum Poděbrady

 Znáte film krotitelé duchů? Pokud vás právě tento filmový kousek baví, vydejte se do Poděbrad! V tomto městě se totiž zabydlely exponáty známé z tohoto filmu. Museum je zaměřeno na pop culture sběratelské sochy, figurky a repliky a je to největší takto zaměřené muzeum v celé Evropě. Budete si moci prohlédnout 625 exponátů z největších hollywoodských trháků.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/kam-s-dětmi-letiště-apod.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/kam-s-dětmi-letiště-apod-150x150.jpgPR-leadersKulturaExkurze na letišti Václava Havla probíhala 26. prosince do 31. prosince v Praze, nestihli jste ji? Vydejte se tam jen tak, letiště má své kouzlo i bez průvodce.  Nejedno malé dítko fascinovaně zvedne oči k oblakům, pokud nad ním vysoko nad zemí poletí letadlo. Tyto obrovské stroje v dětech vzbuzují nejen zájem, ale...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku