Lákají vás prosluněné pláže plné bílého písku? Milujete slaný vzduch, který se vznáší nad obzorem blankytně modrého moře? Chcete si užít chvíle plné romantiky pod kokosovými palmami? Dopřejte si pohádkovou svatbu plnou exotiky!

Slunce a romantika

Svatby v zahraničí jsou čím dál více populárnější a obřad u moře si dopřává velké množství snoubenců. Je to skvělá příležitost, jak spojit obřad i svatební cestu. Navíc, hosté si mohou užít parádní dovolenkovou atmosféru. Přemýšlíte i vy nad svatbou při západu slunce na pláži?

Organizace

Naplánovat takovouto svatbu není zdaleka nic těžkého. Můžete to zkusit na vlastní pěst nebo využít služeb svatebních agentur, který tento typ svatby organizují. Nemusíte se tak o nic starat, jen si vyberete místo, čas a další podrobnosti. Můžete se tak plně zaměřit sama na sebe.

Exotická kráska

Protože svatba u moře bude vypadat zcela jinak než svatby, na které jsme zvyklí v našem kraji, můžete pojmout trochu jinak i svatební šaty. Mohou být klasické bílé s jednoduchým střihem a můžete je obohatit o exotické motivy. Vedle však nešlápnete ani s šatami jiných barev – pokud chcete vybočit ze stereotypu, vyzkoušejte plesové šaty v  modré či žluté barvě! Svatební obuv, jestliže se chcete brát na pláži, nemusíte vůbec mít. Pokud se však rozhodnete pro boty, volte pohodlné. V lodičkách by se totiž na pláži chodilo velmi špatně. Svatební účes by měl být jednoduchý – můžete si nechat rozpuštěné vlasy s jemným zapletením ve vrchní části nebo je jen ozdobit květinovým věncem. Nezapomínejte, že slunce a slaný vzduch vaše vlasy zvlní.

Svatební líčení by mělo být jemné a přírodní. Ve vysokých teplotách by totiž mohlo hrozit, že makeup nezůstane celý den dokonalý.

Nezapomínejte také na svého vyvoleného. I když na sobě bude mít klasický pánský oblek, i jemu můžete přidat drobné doplňky, které s vašimi šaty budou dokonale ladit.  

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/bile-princeznovske-svatebni-saty-s-krajkou-princess-xs-s-790x1024.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/bile-princeznovske-svatebni-saty-s-krajkou-princess-xs-s-150x150.jpginfo@press-media.czZprávyLákají vás prosluněné pláže plné bílého písku? Milujete slaný vzduch, který se vznáší nad obzorem blankytně modrého moře? Chcete si užít chvíle plné romantiky pod kokosovými palmami? Dopřejte si pohádkovou svatbu plnou exotiky! Slunce a romantika Svatby v zahraničí jsou čím dál více populárnější a obřad u moře si dopřává velké množství...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku