S markýzami už jste se někde určitě setkali. Často je využívají restauratéři k zastínění svých zahrádek a teras, nebo obchodníci, kteří chtějí zastínit výlohu a v ní nabídku zboží, aby ji slunce nepoškodilo svým UV zářením. Stále častěji jsou ale moderní, kvalitní, luxusní markýzy používány i v domácnostech. Jde o jednoduchý, elegantní a účinný způsob, jak se zbavit nejen slunce, ale i deště a větru. Doba, po kterou můžete trávit čas na terase, se tak značně prodlouží.

Proč si koupit markýzy proti dešti?

Na webových stránkách t-shade.cz najdete velmi kvalitní markýzy proti dešti. Jde o typy, které jsou zákazníkům vyráběny na míru se zárukou 5 let. Mají luxusní design, odolnou, pevnou, stabilní konstrukci, vybrat si můžete z mnoha pestrobarevných i jednobarevných látek i barev konstrukcí. Podívat se pro inspiraci můžete i na realizace, které t-shade.cz provedli a přesvědčit se o tom, jak dokonale markýzy ve spojení s nemovitostí vypadají.

Zvolit můžete některý z pěti typů markýz. Jde o kazetové markýzy proti dešti, markýzy bez kazety, markýzy pro zimní zahrady, markýzy na balkon nebo boční markýzy. Poptávat můžete i výměnu látky na stávající markýze, kterou máte roky doma.

Praktické kazetové markýzy s dlouhodobým stejným vzhledem

Kazetové markýzy patří k velmi žádaným. Na jejich konstrukci se nachází box, do něhož se po smotání látka uschová. Je tak krytá před větrem, deštěm i sněhem, a tak vydrží krásná a v pořádku po mnoho let. Z těchto markýz můžete zvolit i model, který zastíní velkou plochu 28 m2, pokud se rozhodnete pro model Markilux 6000 při šířce 7 m a výsunu 4 m. Navíc teď můžete koupit některé typy těchto markýz se slevou 10 % z původní ceny.

Pokud na markýzu spěcháte, podívejte se na markýzy skladem.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/07/2.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/07/2-150x150.jpgsvet zenyBydleníbydlení,markýzy,proti dešti,zastíněníS markýzami už jste se někde určitě setkali. Často je využívají restauratéři k zastínění svých zahrádek a teras, nebo obchodníci, kteří chtějí zastínit výlohu a v ní nabídku zboží, aby ji slunce nepoškodilo svým UV zářením. Stále častěji jsou ale moderní, kvalitní, luxusní markýzy používány i v domácnostech. Jde o jednoduchý, elegantní a...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku