Co ženy milují? To je otázka do pranice. Zatímco někteří muži budou tvrdit, že ženy milují oblečení, jiní řeknou, že milují šperky. Ostatně obě skupiny mužů mají pravdu – ženy milují všechno, co si mohou vzít na sebe. Pokud však stále přemýšlíte nad ideálním dárkem k výročí nebo k Vánocům, rozhodnout byste se měli spíše pro šperky. V případě šperků se totiž nemůžete splést ve velikosti. 

Nakupovat ženě šperky je navíc daleko snazší než nakupovat jí oblečení. Jak jsme zmínili, v případě oblečení se snadněji můžete splést, a to vám žena rozhodně posléze nedaruje. Pokud se však rozhodnete ženě koupit šperk, je zde takřka stoprocentní pravděpodobnost, že zabodujete, že žena dárek ocení. 

Navíc šperky jsou ideálním dárkem k jakémukoli dnu. Ať už se slaví zmiňované výročí, narozeniny nebo ať už to má být dárek k Vánocům, vždy se šperky hodí. Proto nad nimi dlouho neváhejte.

Volte ty od Calvina Kleina

Pokud vám smíme poradit, pro jaké šperky se rozhodnout, doporučujeme volit šperky z dílny Calvina Kleina. Značka Calvin Klein je mezi ženami velice oblíbená, bohužel mnozí pánové si myslí, že se jedná jenom o oblečení, ale tak to opravdu není. Calvin Klein je značka také šperků, které potěší každou ženu. 

Pokud bychom měli vyjmenovat konkrétní kousek ze šperkařské dílny značky Calvin Klein, zmíníme například náramek Calvin Klein, který jde ruku v ruce s prstenem Calvin Klein či s náušnicemi téže značky. 

Kam pro krásné šperky?

Ať už se rozhodnete pro šperkařské skvosty z dílny tolikrát zmiňované značky či nikoliv, v každém případě pro ně zavítejte do zlatnictví v Ostravě, kde si jistě vyberete nejen z nabídky šperků, ale také z nabídky hodinek, které dozdobí každý outfit ženy.

Tak pro co se nakonec rozhodnete? Vyhrají šperky nebo hodinky, které oživí dosavadní sbírku vaší drahé polovičky?

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/sperky-pro-zeny-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/sperky-pro-zeny-150x150.jpginfo@press-media.czMóda a StylCo ženy milují? To je otázka do pranice. Zatímco někteří muži budou tvrdit, že ženy milují oblečení, jiní řeknou, že milují šperky. Ostatně obě skupiny mužů mají pravdu - ženy milují všechno, co si mohou vzít na sebe. Pokud však stále přemýšlíte nad ideálním dárkem k výročí nebo k...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares